منطقة: دولي
اللغة: العربية
تغيير

Sąmoningo šokio, somatinio patyrimo ir balso išlaisvinimo dirbtuvės su Agne Dičiūte ir Migle Vilčiauskaite (Migloko)

Sąmoningo šokio, somatinio patyrimo ir balso išlaisvinimo penktadienio vakaro dirbtuvės su Agne Dičiūte ir Migle Vilčiauskaite (Migloko)

Žaismingos kūną, judesį ir balsą apjungiančios dirbtuvės, kurios pakvies tave pailsinti protą po savaitės darbų, sugrįžti į save, užmegzti ryšį su savo kūnu ir prisiliesti prie savo autentiško balso virpesių.

Kartu sukursime saugią aplinką smalsiam įkūnyto santykio su savimi ir kitais tyrinėjimui per šokį, judesį ir mus visus vienijantį garsą. 
Šis vakaras su Agne ir Migloko - tai puikus būdas išjudinti sustingusius kaulus, suminkštinti ir apšildyti sustabarėjusius raumenis, balso stygas, praleisti laiką artimų sielų apsupty, įsikvėpti.

Seminaro “Shapeshifter” dalyviams šios dirbtuvės - puikus būdas paruošti savo kūną ir protą artėjančiai savaitgalio patirčiai. 

 

Plačiau apie savaitgalio seminarą rasi čia

Dirbtuvės vyks lietuvių kalba. 

IŠANKSTINĖ PATIRTIS - NEBŪTINA, dirbtuvės tinka visiems!

Seminarą veda:

  • AGNĖ DIČIŪTĖ (The Living Body) - sąmoningo šokio ir judesio fasilitatorė, geštalto psichoterapeutė, Somatic Experiencing™ (Somatinio patyrimo, darbo su traumomis per kūną) praktikė bei būsima geštalto terapijos supervizorė. Agnė gyvena Italijoje, dirba su žmonėmis individualiai (Italijoje, Vilniuje ir internetu) bei veda grupes įvairiose pasaulio šalyse.
    www.instagram.com/the_living_body_agne_diciute

 

  • MIGLĖ VILČIAUSKAITĖ (Migloko) - Miglė Vilčiauskaitė (Migloko) kompozitorė, atlikėja bei music medicine woman -  muzikos srityje savo praktiką tęsianti jau 28 metus (Muzikos prodiusavimo studijos Olandijoje, Džiazo vokalo bakalauras Lietuvoje), išleidus 6 originalius muzikinius albumus ir 2 EP, scenos baimės prisijaukinimo bei dainų rašymo edukatorė, muzikinę veiklą vystanti ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų 🇺🇸🇳🇱🇫🇷🇵🇱🇨🇭🇺🇦🇪🇸🇩🇪  Šiuo metu Vilniaus Universitete, Medicinos Fakulteto muzikos terapijos specialybėje Miglė gilinasi į balsą, kaip sveikatinantį resursą bei balsą ir muzikavimą kaip galimybę kurti simpoetinį ryšį tarp žmogaus  ir gamtos,įkvėpta indigeninių tradicijų muzikavimo pagalba bando paliesti ekocentrinę būtį,kur augalo,gyvūno vertė lygi žmogui.
     

VIETA:

LOW AIR šokio mokykla, Gedimino pr. 2A (3 aukštas), Vilnius
 

DATA ir LAIKAS:

Balandžio 19 d.

19:30-21:30 

BILIETAS 

20 Eur (pirmi 10 bilietų )

vėliau 25 Eur 

Daugiau info:

INFO ir KLAUSIMAI:

info@consciousdance.lt

الحدث أو تم تأجيله. لمزيد من المعلومات التفصيلية حول الظروف والمبالغ المستردة، يرجى الرجوع إلى الظروف المتعلقة بالفعالية

موقع الفعالية