Регион: Международно
Език: български
Промяна

Miško burtai

Teatralizuotas festivalis visai šeimai. 

Čia patekęs pasijunti lyg paslaptingoje legendoje

2024 m. spalio 5 d. Žemaitijos nacionaliniame parke

  • Smagi diena visai šeimai
  • Žaidimai su legendų herojais – laumėmis ir kaukais
  • Gamtos burtai, stebuklingi atributai
  • Judrios ir kūrybinės veiklos
  • Įtraukiantis gamtos pažinimas
  • Subalansuota 3-12 m. vaikams

Vaikams iki 3 metų ir žmonėms su negalia renginys nemokamas. Renginio savanorių šeimoms apsilankymas renginyje nemokamas (kreiptis į organizatorius). Į bilieto kainą įskaičiuotas vienkartinis saugomų teritorijų lankytojų bilietas.

„Miško burtai“ – tai visoje Lietuvoje analogų neturintis teatralizuotas festivalis šeimoms, auginančioms 3-12 metų vaikus. Renginio metu organizuojamos įvairios veiklos, žaidimai, kuriuos veda žemaičių mitologijos personažai – laumės ir kaukai. Tai – pasakiškas šeštadienis legendų pasaulyje. Tai – vienintelė diena metuose, kada pabendrauti su vaikais iš savo namų rezervate išlenda Kaukų karalius su visa savo svita ir įvairiais žaidimais pasakoja vaikams apie stebuklingą gamtos pasaulį.

Įspūdingos dekoracijos, kostiumai ir žaidimai vaikams patrauklia forma padeda sužinoti įdomias istorijas apie gamtą, skatina norą ją tyrinėti, joje leisti laiką ir taip ilgainiui užsiugdyti meilę gamtai.

 

Plačiau apie festivalį: https://bef.lt/misko-burtai/ 

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)