Регион: Международно
Език: български
Промяна

Paauglių stovykla-festivalis „KEMPFESTAS'24“

Kiek kartų svajojai apie idealų gyvenimą? Kiek kartų nuvijai mintis, nes tai tik svajonės? O jei pasakyčiau, jog kiekviena tavo svajonė gali išsipildyti, patikėtum?

2024 m. rugpjūčio 12 – 17 dienomis susimatome penktame ,,Kempfeste”, skirtame 13-19 m. paaugliams, siekiantiems: atrasti save ir savo pašaukimą, susirasti draugų ir beprotiškai gerai užbaigti vasarą!

Tai proga patekti į motyvuojančią, palaikančią ir saugią aplinką, kurioje nėra kaltinimų, kritikos ar rutinos. Tai 6 dienų savirealizacijos kelionė gamtoje su 9 pranešėjais, 50 kryptingų seminarų, praktikų, terapijų, dirbtuvių ir ne tik!

Dalyvių laukia begalė nuostabių išgyvenimų bei platus veiklų pasirinkimas. Neapsakoma laisvė ir tik vienintelė atsakomybė – būti čia ir dabar, išnaudojant visas renginio galimybes. Tad jei pabodo abejonės dėl savo ateities, negatyvios mintys, įvairios baimės, o galiausiai, nori gyventi savo svajonių gyvenimą – ČIUPK BILIETĄ, NES ČIA NORAI VIRSTA REALYBE!

 

RENGINYJE GALI DALYVAUTI TIK 13 - 19 M. ASMENYS.

! Renginys vyks gamtoje, dalyviai miegos atsivežtinėse palapinėse, naudosi lauko tualetais, turistiniais dušais. 

NUOLAIDOS! 

  • 10 Eur bonusas už  kiekvieną kartu dalyvaujantį, „Kempfeste“ nebuvusį draugą!
  • 15% nuolaida brolio/sesės bilietui;
  • 15% nuolaida, tavo šeimos nariams dalyvaujant kituose š.m. „Kempfestuose“;
  • iki 50% nuolaida mažiau galimybių turintiems. PRETENDUOK ČIA!
  • NEMOKAMAS bilietas krizinę situaciją šeimoje išgyvenantiems PRETENDUOK ČIA!

Raštelk paštu: paaugliams@kempfestas.lt arba į mūsų Facebook paskyrą ir gauk asmeninį nuolaidos koduką;) 

 

DAUGIAU INFORMACIJOS ČIA!

 

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)