Регион: Международно
Език: български
Промяна

Sutartinės meet Mantras

Kiekvienas savu keliu ateina į muziką, vieni klausant, kiti dainuojant, dar kiti šokant, keliaujant po Indiją, dar kiti susilaukę atžalų. Prigimtinis dainavimas skirtas kiekvienam. Melodija seniausia pasaulio istorija, kuomet nebuvo tautų ir kalbos. Muzika iki šiol yra viena universaliausių kalbų apjungiančių visą planetą. 

Šiame vakaro giesmių rate skambės Mantros, tada lietuviškos amžius menančios sutartinės, tada jos vysis ir jungsis tarpusavyje. Dermėje, kurioje ištirpsta kalbos ir tautybės.

LAIKAS: 2023 m. Birželio 7 d. (trečiadienis), 19:00-21:00.
VIETA: “Laumžirgių Žemė”
KAINA: 30 Eur

RENGINIO PUSLAPIS FB

Nereikia jokio pasiruošimo, nereikia mokėti dainuoti ar žinoti giesmių ar sutartinių tekstų - tiesiog ateikite ir patirkite tai!

Vakaro šaukliai:

YASIA LEISERACH (Airija) - Mantros (šventosios giesmės)
LAURITA PELENIŪTĖ (Lietuva) - Sutartinės

ꕥ MANTRŲ- šventų giesmių dainavimo stilius (vedantysis pradeda, o kiti atsako), įkvėptas kirtanų tradicijų Indijoje, leis jums mėgautis savo balsu, net jei bijote dainuoti ar neturite dainavimo patirties. Tai puikus būdas per savo balso galią susijungti su širdimi.

ꕥ SUTARTINĖS - vienas seniausių kolektyvinio dainavimo būdų. Vienas unikaliausių senosios Lietuvos reliktų. Spalvinga dermė įtraukia kiekvieną įsijungusį į dainavimo ratą ar jis būtų muzikantas ar dainuotų pirmą kartą. Sutartinių rate išnyksta statusai, patirtis ir baimė dainuoti. Sutartinė įsuka į autentišką dermę ir suteikia bendrystės, bei pilnatvės jausmą per skambėjimą, per buvimą visos dermės dalimi.

❁ LAURITA PELENIŪTĖ - muzikantė, folkloristė, lektorė. Laurita yra Lietuvoje gerai žinomo projekto „Promočių giesmės“ autorė, kurį ji sugalvojo tam, kad pabudinti nutilusią tautą, kad papasakoti žmonėms, kokius turtus ir žinias slepia tradicinė daina, kokiais kodais skleidžiasi sutartinė, kokį poveikį turi dainavimas, kaip atrasti savo taip seniai užspaustą balsą gerklėje. Tai projektas skirtas pabudinti ir atgaivinti tautinį pasitikėjimą, džiaugsmą dainuoti, dalintis.
www.promociugiesmes.lt

☘ YASIA LEISERACH yra šokio ir balso judesio praktikė iš Airijos, visą savo gyvenimą mylinti šokį, darbą su balsu ir kirtanas (ypatingu būdu atliekamas atsidavimo giesmes). Dirbdama su žmonėmis ji tiki didžiule balso ir judesio galia, padedančia kiekvienam iš mūsų pilnai išreikšti save. Yasia yra „Movement Medicine“ bei „Raw Voice“ praktikė ir mokytoja. Plačiau apie Yasia: www.yasia.org.
Savaitgalį (birželio 9-11 d.) Yasia ves Movement Medicine moterų retritą gamtoje MEDICINE SONG. Kūnas. Balsas. Gamta 

Lauksime jūsų!

✾ Renginio organizatorius CONSCIOUS DANCE LITHUANIA

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)