Регион: Международно
Език: български
Промяна

Vasaros festivalis "Dainuojantis Vingis 2024" atidarymo koncertas Lemon Joy, Poliarizuoti stiklai, Aleksandras Makejevas, Ričardas Mikalajūnas, Andrius Zalieska - Zala

Festivalio "Dainuojantis Vingis 2024" ATIDARYMO KONCERTAS

 Grandiozinis festivalio "Dainuojantis Vingis 2024" atidarymas jau birželio 13 dieną Vingio parko estradoje!

 Tai nepamirštama patirtis visiems muzikos mylėtojams. Šis išskirtinis koncertas žada prikaustyti dėmesį ir užtikrinti, kad vasaros pradžia būtų pasitikta su garsiausiais Lietuvos atlikėjais ir grupėmis.

 Renginys prasidės 17:00, kai scenoje pasirodys charizmatiškasis Ričardas Mikolajūnas. Jo energija ir išskirtinis balsas nustatys toną visai vakaro programai. 18:00 val. muzikinę kelionę tęs Andrius Zalieska - Zala, žinomas dėl savo jautrių melodijų ir širdį veriančių tekstų. Jo pasirodymas garantuotai privers susimąstyti ir pajusti gilesnius muzikos klodus. 19:00 val. estradą sudrebins Aleksandras Makejevas, kurio įtaigingi pasirodymai ir gilios dainos leis publikai pajusti tikrąją muzikos galią. 20:00 val. sceną užvaldys legendinė grupė Poliarizuoti Stiklai. Jų energingi hitai ir nepamirštama scenos charizma įtrauks publiką ir pakels nuotaiką į aukščiausias viršukalnes. 

Vakaro kulminacija – 21:00 val. pasirodysiantis Lemon Joy. 

Jų muzika ir unikalus skambesys padovanos tikrą muzikos šventę, kurią ilgam įsimins visi dalyviai. 

Koncertų metu visi dalyviai galės mėgautis gardžiais patiekalais ir gaiviais gėrimais, kuriuos tieks įvairūs food truck'ai ir gastrobaras "Rūsio Aidai".

 O pačių mažiausių festivalio lankytojų laukia žaidimai ir pramogos apie kurias sužinosite jau netrukus.

 Tai puiki galimybė ne tik pasiklausyti mėgstamos muzikos, bet ir praleisti vakarą draugų apsuptyje! Nepaleiskite progos išvysti šį unikalų atlikėjų sąstatą ir pradėti vasarą su šypsena! 

Susitikime Vingio parke birželio 13 dieną – muzikos ir geros nuotaikos šventėje!

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)