Регион: Международно
Език: Български
Промяна

Vyrų saviugdos erdvė: gydantis pažeidžiamumas | TIKRAS.

Šiandien svarbiausia dilema vyrams yra ne kaip tapti kažkuo, ką siūlo visuomenės vyriškumo idealai, o kaip sugrįžti į save ir sužinoti, kas iš tikrųjų esam. Tikrai nelengva užduotis. Susitikimas su vyrais - ne prie alaus, ne žiūrint kašį, o kai norisi iš tikrųjų suprasti save ir gyvenimą - turi terapinį poveikį. 

Šie vyrų susitikimai yra laisva erdvė savirefleksijai ir bendrystei su kitais. Jų metu priartėjame prie to, kas mus kuria, kas mus daro tokiais, kokie esame šiandien - prie savo giliausių poreikių. Pažindami iššūkius, su kuriais susiduria ir kiti, kuriame aplinką, kur nebaisu susimauti. Kurdami ryšį su kitais vyrais, stipriname drąsą būti pažeidžiamu ir autentišku savo gyvenimo santykiuose.  

KAM SKIRTA 
Vyrams, kurie siekia išsivaduoti iš visuomenėje paplitusių “tikro vyro” stereotipų ir leisti sau būti Tikrais - tokiais, kokie jie yra iš tikrųjų. 

KAS YRA TIKRAS?  
Tai patirtinė paieška kuriant ir realizuojant naują brandaus vyriškumo apibrėžimą - atviri seminarai, tęstinės grupės ir konsultacijos vyrams. 

MŪSŲ VERTYBĖS 
Tikrumas. Ugdomės drąsa būti pažeidžiamu, autentišku, savimi. 
Ryšys. Stipriname emocinį intelektą, ugdome empatiją, atjautą sau ir priimame atsakomybę už savo poreikius. 
Įsisąmoninimas. Užuot kūrę paviršinius ramybės sluoksnius, siekiame tapti sąmoningais tam, kas jau yra giliai mūsų viduje.  

Mes nesiekiame parodyti teisingo kelio, išmokyti teisingos technikos kaip reikia gyventi, kaip būti vyru. Mes siekiame padėti įsisąmoninti tai, kas jau esi. Pažinti, kas viduje nepažinta. Nes tik žinodamas kur esi, suprasi kur nori eiti.  

SEMINARĄ VEDA 
Ignas Genys, sertifikuotas koučingo specialistas ir lektorius, patyriminių seminarų vedėjas, emocinės paramos konsultantas, vedantis mokymus grupėms, asmenines konsultacijas santykių, savivertės ugdymo srityse.  

LAIKAS 
Rugpjūčio 27 d. 18.00 - 20.00 val.  

VIETA  
Adomo Mickevičiaus biblioteka, Vilnius 

Seminaras nemokamas - būtina išankstinė registracija. 

KONTAKTAI: 
+37064034568  
tikras@perpatirti.lt 
 

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)