Region: Lithuania
Language: English
Change

08.22 / OLEG SURAJEV PASISVEIKINIMO TURAS / VILNIUS

Pries 90 tūkstančių metų atsirado pirmieji stand-up komedijos renginiai. Jie vykdavo Afrikos olose. Niekas nežino, kokie ten buvo juokai, tikriausiai nelabai aktualūs šiandien. Sveikinu, jūs perskaitėt nuobodžiausią įvadą į renginio aprašymą. Bet tai tik mažas bajeris tikriems komedijos mėgėjams, kurie neabejotinai nori prižvengti naujoje erdvėje, kurią prieš kelis mėnesius savo koncertui išbandė legendinė grupė BA. - Mickevičiaus bibliotekos kiemas. 

Pirmą kartą organizuojame tokį didelį renginį gryname ore. Sėdimos vietos, graži scena, šviesos, garsas, žodžiu, viskas kaip kine. VISIŠKAI NAUJA PROGRAMA (Taip, nauja - ne grand šuo, ne auksinė ir ne metų standupas) nei Youtube, nei Yandex, nei Myspace, nei kitose platformose jos nėra. PASISVEIKINIMO TURO programa. 

Vilniuje bus du šou tą pačią savaitę - rinkitės dieną ir laiką, o bilietų kiekis ribotas (na, bet juk visada bilietų kiekis ribotas, čia toks marketingo žodynas) Apšildantį stand up komiką paskelbsime vėliau. Trukmė - valanda su trupučiu, bus ir muzika, ir linksmos dainos, už kurias atsakingas Olego co-autorius ir kolega Dominykas Noruišis. 

O šiaip jau tikriausiai viską žinote: N-18, negerkite daug alkoholio, būkite kultūringi, dalyvaukite show, bendraukite, nesiparinkite, nes gyvenimas yra vienas didelis prižvengimas. Mes jus mylime, jūs mus irgi, viskas tarp musu yra gerai.

Event location