Region: Lithuania
Language: English
Change

DOVANŲ KUPONAS Ekskursija ARCHITEKTŪRINĖ KELIONĖ Į MODERNIZMO LAIKUS 1-30 asmenų

Padovanokite pažinimo džiaugsmą Jūsų artimiesiems, draugams ar verslo partneriams!

Dovanų kuponas galioja 12 mėn.

Dovanų kuponas skirtas 1-30 asmenų.

Dovanų kupono turėtojas ekskursijos datą ir laiką derina iš anksto el.p.  info@kaunastour.lt arba tel.+370 698 73272

Daugiau informacijos www.kaunastour.lt

 

Ekskursijos aprašymas:

Šios architektūrinės ekskursijos metu turėsite puikią galimybę susipažinti su Kauno naujamiesčiu, nusikelti į Laikinosios sostinės laikus ir pajausti Kauno virsmą modernia europietiška sostine, pamatyti išskirtinius modernizmo ir ART DECO architektūros objektus, išgirsti įdomių ir intriguojančių su jais susijusių istorijų, sužinoti  kodėl  tarpukario Kauno architektūra įrašyta į preliminarųjį UNESCO paveldo sąrašą. 

Susitikimo vieta – prie Kauno Centrinio Pašto rūmų, kur lauks profesionalus  gidas.  Lydimi gido  keliausime per Kauno naujamiesčio istorinius objektus, sužinosime apie modernizmo kelią į Lietuvą, architektūrinius sprendimus bei elementus, būdingais tam laikotarpiui, apžiūrėsime žymių tarpukario architektų projektuotus pastatus, užsuksime ir į jų kiemelius, sužinosime kokia filosofija atsispindėjo Kauno modernizmo architektūroje. Ekskursijoje užtruksime 2 val., pabaiga  numatyta šalia Nepriklausomybės aikštės. 

 

Ekskursija vyksta lauke. Keliausime pėsčiomis, todėl rekomenduojama patogi avalynė ir apranga pagal oro sąlygas. 

Dovanų kuponas galioja  nurodytam asmenų skaičiuivienai ekskursijai, 12 mėnesių nuo įsigijimo (dėl karantino dovanų kupono galiojimo terminas gali būti pratęstas). Paslauga teikiama individualiai Jūsų grupei pirmadieniais – sekmadieniais 8-20 val.  Data ir laikas yra derinami iš anksto.

Karantino metu visiems dalyviams privalomos  kaukės, dalyvių skaičius ribojamas pagal galiojančius LR Vyriausybės nutarimus, laikomasi saugaus atstumo tarp dalyvių.

Event location