Region: Lithuania
Language: english
Change

"Garden Style" landscape design conference

Aplinkos dizaino konferencija "Garden Style" - tai įkvepiantys pranešimai apie aplinkos kūrimą ir žymių dizainerių, apželdinimo profesionalų pasidalinimas patirtimi – didelis įvykis visiems augalų mylėtojams, tik kartą metuose!

Šių metų konferencijos tema -
"Tendencijos į praktiką".

Gražios sodų nuotraukos žurnaluose yra toli nuo to, ką matote kieme prieš akis? 

Domina apželdinimo tendencijos, bet sunku peržengti tradicinį aplinkos matymą ir pradėti kurti kitaip?

Sužinokite, kaip profesionalai tendencijas paverčia realiais projektais. Jie pasidalins savo patirtimi, išmokys aplinką matyti kitaip, papasakos ir parodys naudingų patarimų, kuriuos galėsite pritaikyti praktiškai.

Konferencijos renginių programa:

2018 m. rugpjūčio 25 d., šeštadienis, Radisson BLU viešbučio konferencijų centras:

KONFERENCIJA (09:30-18:30 val.). Pranešimai didžiojoje salėje:

  • Vaiva Marozienė „Varpiniai augalai: patikimiausios veislės ir jų panaudojimas želdyne“
  • Nic Howard (D.Britanija) „Tendencijos kaip įkvėpimo šaltinis: kaip rasti idėjų įspūdingam kiemui“ (anglų k.)
  • Agnieszka Hubeny-Žukowska (Lenkija) „Tie patys augalai, naujas dizainas“ (anglų k.)
  • Remigijus Zolubas „Kad gražus sodas pražystų ir Jūsų nuotraukose“
  • Lina Puodžiūtė „Šiuolaikiškas lietuviškas apželdinimas: tautinių motyvų idėjos kiemui"
  • Auksė Dobilienė „Mano sodybos istorija: natūralistinio želdyno įkūrimas ir priežiūra“
  • Leonardas Mekionis „Vienas krūmas – daug galimybių jį formuoti“

PARODA. Ilgųjų pertraukų metu vyks įmonių stendų paroda, kur pristatomos sodo įrankių, aprangos, dekoro elementų, augalų naujienos, ir kur vyks kūrybinės dirbtuvės sodo tematika – nemokamai visiems konferencijos lankytojams.

DIZAINO KONKURSAS. Naujiena: parodomieji sodai šiuolaikiško balkonų apželdinimo tema – dizaineriai kuria kompozicijas balkonams ir pristatys 5 parodomuosius sodus konferencijos „Garden Style“ parodoje. Juos galėsite pasižiūrėti per pertraukas, parodos erdvėje.

FOTOGRAFIJŲ KONKURSAS. Iniciatyva „Augalų psichoterapija“ Lietuvos 100-mečio minėjimo proga skelbia meninės fotografijos konkursą „Vaistažolių portretai“. Skatinant lietuvius iš naujo atrasti savo krašto augalus, kurie ne tik stiprina fizinę ir psichinę sveikatą, bet ir džiugina akį.. Geriausi darbai bus eksponuojami konferencijos parodos erdvėse. Konferencijos metu apdovanosime geriausiai įvertintos vaistažolių nuotraukos autorių ir įteiksime prizą – kelionę į Austrijos Alpes.

Kaina:
Konferencijos bilieto kaina 49 Eur.
(jei reikia vertimo iš anglų k., plius 3 Eur už įrangą).
Kai kurių organizacijų nariai ir grupės nuo 5 žmonių gauna 15 proc. nuolaidą (sąrašas svetainėje: https://gardenstyle.lt/bilietai/)

KONTAKTŲ VAKARAS. (19:30-21:00 val.) Kviečiame vakarienės kartu su pranešėjais, dizaineriais, įmonių atstovais ir visais, kas tik norėtų prisijungti jaukiam neįpareigojančiam vakarui. Speciali programa padės susipažinti. Ribotas dalyvių skaičius. Kaina 35 Eur.

SODŲ LANKYMAS (rugpjūčio 24 ir 26 dienomis). Jau paskelbtas sodų lankymo tvarkaraštis, kur galite pasirinkti, kokius sodus norėsite lankyti ir kurią valandą. Sodų lankymui reikia įsigyti bilietą (15 Eur) ir pasirinkti 3 sodus, į kuriuos keliausite. 

PRAKTINIS DIZAINO SEMINARAS SU NIC HOWARD (rugpjūčio 26 ir 27 dienomis; anglų k. su vertimu) „Mažas sklypas: dideli iššūkiai“. Kai erdvės nedaug, o norisi sutalpinti viską – čia pravers jo patarimai ir įžvalgos. Seminaro metu nagrinėsite jo duotas situacijas, spręsite konkrečių sklypų užduotis, dalis užsiėmimo vyks lauke su augalais. 08 26 mokymuose vietų nebėra, 08 27 mokymuose dar yra vietų.

PRAKTINIS DIZAINO SEMINARAS SU AGNIESZKA HUBENY-ŽUKOWSKA (rugpjūčio 27 ir 28 dienomis; anglų k. su vertimu) „Didelis sklypas: dideli iššūkiai“. Seminaro metu analizuosite įvairias didelių sodybos teritorijų situacijas. Planuosite funkcines zonas, kursite jaukumą plynoje vietoje, patogumą ten, kur nepatogu. Seminaro metu nagrinėsite duotas situacijas, kartu ieškosite sprendimų didelėms erdvėms ir gausite patarimų, kaip jas suvaldyti. 

Praktinio vienos dienos seminaro kaina 169 Eur. Specialistams, kurie užsiima su apželdinimu susijusia veikla, galima taikyti 0 proc. PVM tarifą, tad atitinkamai tiek procentų kaina jiems mažesnė. Dėl taikymo rašykite čia: https://gardenstyle.lt/kontaktai/ . Praktiniai seminarai vyks Vilniuje, vietą patikslinsime.

Aplinkos dizaino konferencija "Garden Style" - 2018 m. rugpjūčio 25 d., šeštadienį, Radisson BLU viešbutyje Vilniuje.
Daugiau informacijos: https://gardenstyle.lt/

Generalinis konferencijos rėmėjas - "Senukai".

Event location