Region: Lithuania
Language: English
Change

Kaip komunikavo Jėzus: pagrindiniai efektyvios komunikacijos principai

Kad ir kas būtumėte – kunigas, sesuo vienuolė, aktyvus parapijos bendruomenės narys ar tikintysis, kuris nori kitiems papasakoti apie tikėjimą gyvai ar socialiniuose tinkluose – jūs turite minčių, kurias siekiate perteikti kitiems. Tačiau kiekvienas yra patyręs, kaip yra sunku sudominti savo auditoriją, išlaikyti jos dėmesį ir ją įtikinti. Jėzus patraukė didelių minių dėmesį metodais, kuriuos po šių mokymų naudosite ir jūs. 

Paskaitų ciklas remiasi Šventuoju Raštu ir šiuolaikinių komunikacijos teoretikų bei praktikų įžvalgomis. Šis kursas padės jums efektyviau komunikuoti – ar tai būtų sekmadienio homilija, įrašas socialiniuose tinkluose ar tostas prie stalo jūsų tetos jubiliejuje. 

Paskaitų ciklą sudaro keturios paskaitos po dvi akademines valandas. Paskaitos vyks nuotoliniu būdu. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta atskiru el. laišku.

Paskaitas veda dr. Justė Milušauskienė, Televizijos prodiuserė, teologijos mokslų daktarė, komunikacijos ekspertė, VDU Katalikų teologijos fakulteto lektorė.

Plačiau https://teologija.org/renginiai/kaip-komunikavo-jezus-pagrindiniai-efektyvios-komunikacijos-principai/

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location