Region: Lithuania
Language: English
Change

Klientų nepasitenkinimo (konfliktų) valdymas

Tomas visuomet buvo tas konsultantas, kuriam atitekdavo labiausiai nepasitenkinę klientai. Nors kiekviena diena jam buvo išbandymas, jis mokėjo kaip elgtis su kiekvienu iš jų. Tomas puikiai suprato, kad kiekvienas klientas, net ir tas, kuris demonstruoja savo nepasitenkinimą, nori tik vieno - būti suprastas ir įvertintas.

Vieną iš rūsčiausių dienų jis susidūrė su Marta, kuriai viskas atrodė įtartina. Kiekvienas draudimo pasiūlymas, kiekvienas siūlomas variantas jai sukeldavo nepasitikėjimą. Tačiau Tomui, prisiminusiam savo mokymus ir "Klientų nepasitenkinimo (konfliktų) valdymo" principus, pavyko ne tik nuraminti Martą, bet ir paversti ją viena iš lojaliausių klientų.

Kaip Tomas tai padarė? Kokias strategijas jis panaudojo? Ir kaip jis išmoko ne tik kaip „nuleisti garą“ ir suprasti, ko siekia jo oponentas, bet ir pažinti, kas yra "dvasios sąnariai"? Jis įvaldė meną, kaip neatiduoti savo energijos energetiniams vampyrams ir kaip žaisti su jais jų pačių žaidimus. Kiekvienas konfliktas yra galimybė - patirkite, kaip paversti jį konstruktyviu dialogu su teigiamu rezultatu!

Ar esate pasirengę šiam iššūkiui? Užsisakykite bilietą dabar ir patirkite pokyčius savo profesinėje kelionėje!

Seminaras vyksta du darbo pusdienius: 2023 10 03 d. (antrad. 9.00-13.15 val.) ir 2023 10 10 d. (antrad. 9.00-13.15 val.)

Apie lektorių: https://draudimas.com/team/linas-zaronskis

Po apmokėjimo gausite prisijungimo nuorodą prie virtualios ZOOM auditorijos.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances