Region: Lithuania
Language: English
Change

Kūrybinės keramikos dirbtuvės

Vilniaus etninės kultūros centras kiekvieną mėnesį kviečia į atviras keramikos dirbtuves, kuriose laukiami tiek pradedantys, tiek pažengę dalyviai, norintys susipažinti su įvairiomis keramikos technikomis, kurti, lipdyti, o vėliau ir glazūruoti savo dirbinius.

Gruodžio mėnesį šios dirbtuvės vyks 5, 20 ir 29 d. nuo 18.00 val.

Užsiėmimus veda Vytautė – „tautės“ keramikos studijos rankos ir akys, nuo 2017 m. nesiskiriančios su moliu.

Užaugusi pievų ir miškų apsuptyje, Vytautė nuolatos mokosi, atranda ir pažindinasi ne tik su keramikos galimybėmis, bet ir su gamta: augalais, kerpėmis, medžiais ir paukščiais, kurie įkvepia eksperimentuoti bei palikti gamtos pėdsaką molio gaminiuose. Šia savo patirtimi bei įkvėpimu keramikė mielai dalijasi ir su keramikos meno norinčiais išmokti dirbtuvių dalyviais.

Dėmesio! Vienas bilietas galioja vienam užsiėmimui, kurio metu galima arba nulipdyti, arba nuglazūruoti jau išdegtą kūrinį. Norint darbą ir nulipdyti, ir glazūruoti, reikalingi bent du užsiėmimai, tarp kurių būtų 10 dienų laikotarpis, per kurį dirbinys išdžiovinamas ir išdegamas.

_______

Jei už bilietą mokėsite ne patys, o įstaiga, ir jums reikalinga išankstinė sąskaita, užpildę pirkėjo duomenis mokėjimo žingsnyje pasirinkite pirkėjo tipą – „juridinis asmuo“. Jūsų nurodytai įstaigai bus išrašyta sąskaita už bilietą.

Įsigytas renginio bilietas negrąžinamas ir nekeičiamas, nebent renginys atšaukiamas ar nukeliamas dėl organizatoriaus kaltės.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location