Region: Lithuania
Language: English
Change

KŪRYBINGUMO TECHNIKOS: pratimai ir patarimai inovatyviam mąstymui užkurti.

APIE KĄ TAI.

Nauji kūrybingumo mokymai, kuriuose teorijos yra tik žiupsnelis, o visa diena skirta aktyviam inovatyvaus mąstymo praktikavimui ir sau bei savo įmonei parankiausių kūrybingumo technikų atradimui. Per jų įvairovę, pratimus ir situacijas, žadinsime netipinį mąstymą ir fiksuosime išvadas. Atrasime kaip kryptingai treniruoti kūrybingumą. 

KURSO TIKSLAS.

Užkurti inovatyvų mąstymą, atskleisti išradingumą palengvinančius kelius, įžiebti netipiškoms idėjoms, išjudinti iš užpelkėjusių klišių. Svarbiausia, kiekvienam dalyviui išsinešti savus, praktikoje pritaikomus atradimus.

DĖSTYTOJAS.

Apie kūrybingumo svarbą ir jo kultivavimą Tomas Ramanauskas pasakojo ir kylantiems vienaragiams, ir garsioms pasaulinėms kompanijoms, ir socialinėms organizacijoms, ir tūkstančiams save auginti norinčiųjų smalsuolių. Apie tai su Kristupu Saboliumi parašė knygą ir kartu įkūrė "Kūrybingumo mokyklą" mokytojams ir mokiniams. Galiausiai, pats savo teorijas nuolatos tikrina praktiškai — versle, edukacijoje, kūryboje..

SUDĖTIS.

1 PASIRUOŠIMAS. Apšilimo pratimai prieš kūrybos proceso pradėjimą. Laiko problemos sprendimai. Lūkesčių įsivardijimas. 

2 DĖMESYS. Laviname pastabumą, susikaupimą, dėmesio sutelkimą.

3 ĮKVĖPIMAS. Įtakos ir sufleriai. Provokuojamės netikėtais šaltiniais. Mokomės kaip sekti kitų idėjomis ir jas pritaikyti sau.

4 KŪRYBINIS ŠTURMAS. Idėjų ugnikalniai ir kaip juos suvaldyti.

5 PRAKTIŠKUMAS. Kaip idėjos virsta planais.

5 ĮPROČIAI. Inovuojame ir kartojame. Kaip tai paversti sveika rutina.

KAM SKIRTA.

Įmonių darbuotojams ir lyderiams. Ieškantiems motyvacijos darbuotojams. Norintiems tobulėti asmeniškai.

FORMATAS.

Kūrybingumo technikos. Pratimai. Situacijos. Gyvi komentarai. Apibendrinimai ir išvados.

TRUKMĖ.

Viena diena. Nuo 10:00 iki 16:00 su pertraukomis.

BILIETAI.

Pirmieji bilietai: 213Eur + PVM.

Dėmesio: Sistema išrašo išankstines sąskaitas (bus pasirinkimas prie bankų), ji Jums rezervuoja vietą savaitei, po jos, negavus apmokėjimo, rezervuota vieta anuliuojama. Jei Jums reikalingas ilgesnis apmokėjimo terminas, parašykite bilietai@degadangus.lt - išspręsime.

VIETA.

TBA

KONTAKTAI.

bilietai@degadangus.lt 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location