Region: Lithuania
Language: English
Change

Kvėpavimo praktikos "Vidinė ramybė ir šviesa Advento laikotarpiu"

Adventas – tai rimties, susikaupimo, dvasinio apsivalymo metas. Deja, daugeliui žmonių šis laikotarpis asocijuojasi su beprotišku tempu, stengiantis užbaigti metų darbus, pasirūpinti dovanomis, pasiruošti didžiausiom metų šventėm.

Noriu padėti šį laikotarpį praleisti jums patogiu tempu, su daugiau ramybės ir šviesos galvoje bei širdyje. 

Kviečiu jus kartu su manimi pasirūpinti savo fizine ir emocine sveikata. 

Penkis gruodžio penktadienio rytus susitiksime online ir sąmoningai kvėpuosime.   

Sąmoningas kvėpavimas – paprastas, tačiau itin galingas įrankis, per pakankamai trumpą laiką padėsiantis jums jaustis žymiai geriau. Ne tik tam kartui, bet ir ilgalaikėje perspektyvoje. Kvėpavimas turi tiesioginį ryšį su žmogaus psichika. Išlaisvinę kvėpavimą mes galime pašalinti psichinę įtampą. Kai paleidžiame įtampą, atsipalaiduoja ir fizinis kūnas. Tokiu būdu išlaisviname didžiulį kiekį užspaustos energijos, kurią galime nukreipti geresnio gyvenimo kūrimui. 

Išmoksite konkrečių kvėpavimo praktikų, kurios padės:

  • Nurimti.
  • Sukoncentruoti dėmesį.
  • Atsipalaiduoti.
  • Įkvėpti energijos.
  • Sugrįžti į save.

Išmoktas praktikas galėsite savarankiškai taikyti kasdien. Pagerės miego kokybė, kils darbingumas, jūs aiškiau mąstysite, drąsiau gyvensite. Kai pasikeis jūsų vidinė būsena, jūs imsite kurti naują realybę. 

Užsiėmimai vyks kiekvieno penktadienio rytą nuo gruodžio 2 d. iki gruodžio 30 d. 8:00 – 8:50

Dalyvauti gali visi. 

Nereikia jokio pasiruošimo, tiesiog išvėdinkite patalpą prieš užsiėmimą, atsisėskite patogiai ir pasirūpinkite, kad jūsų niekas netrukdytų. 

Susitiksime ZOOM platformoje. 

Nuorodą į užsiėmimus gausite pervedę pinigus. 

Užsiėmimų kaina 69 EUR, dalyvaujant realiu laiku + susitikimų įrašai.

Jei negalite dalyvauti realiu laiku, kviečiu įsigyti susitikimų įrašus, kaina 55 Eur. 

Įrašai galios iki 2023 m. birželio 31 d. 

 

Užsiėmimus vedu aš, Agnė Zinkevičiūtė, – sertifikuota sąmoningo kvėpavimo specialistė. 

Individualias ir grupines kvėpavimo sesijas aš vedu nuo 2013 metų. Kvėpavimo paslapčių mokiausi iš pasaulio sąmoningo kvėpavimo guru tituluojamo mokytojo, Dan Brule, taip pat baigiau Dalios Beatos Kasmauskaitės Kvėpavimo terapijos mokyklą. Kasmet tobulinuosi įvairiuose mokymuose. Džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių atranda sąmoningo kvėpavimo naudą. 

Nepaliauju stebėtis, kiek daug galima pakeisti žmogaus gyvenime pakeitus jo kvėpavimą. Padedu žmonėms tvarkytis su stresu, o ilgainiui jo patirti vis mažiau. Kai per kvėpavimą į žmogaus psichiką įnešame daugiau ramybės, daugiau gyvybės, žmogus tampa laimingesnis. 

Gebu įkvėpti kiekvieną, norintį įvaldyti kvėpavimo meną. Užsiėmimai su manimi būna lengvai suprantami, su teigiamomis emocijomis ir daug juoko. Kviečiu prisijungti! 

 

Dalyvių atsiliepimai:

💎 Aš per jūsų kvėpavimus supratau ir pajutau kiek mano smegenų veiklą, mąstymą, emocijas gali pakeisti kvėpavimas. Ypač sunkiomis akimirkomis, kai užgriūva stresas. Labai ačiū už Jūsų atsidavimą ir kantrybę! <Romualda>

💎 Mažėja įtampa, nuovargis. Jaučiu didelį pokytį emocinėje būsenoje. <Asta>

💎 Sumažėjo migrena, nors turėjau jėgų tik švelniai, atsargiai kvėpuot. <Jolita>

💎 Agne, žiūriu kvėpavimų video, kvėpuoju, džiaugiuosi ir pati sau pavydžiu, kad atradau Jus. Kvėpavimas man padeda reguliuoti hiperaktyvumą ir emocijas. Kai darau atodūsius, visada pakyla nuotaika ir dingsta baimės, nerimas. Paskutiniame video išgirdau auksinę frazę “menas neprisirišti prie rezultato”. Ilgai vargau su nemiga, kol supratau, kad būtent rezultato laukimas neleidžia atsipalaiduoti. <Neringa>

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances