Region: Lithuania
Language: English
Change

Lars Noren „Lapkričio 20" (N14)

Lapkričio 20" tai dokumentinė ir paskutinė švedų dramaturgo Larso Noréno pjesė. Autorius yra vienas garsiausių šiuolaikinių švedų rašytojų, dažnai lygininamas su Ingmaru Bergmanu arba Augustu Strinbergu. Jo kūrybinį palikimą sudaro apie šimtas penkiasdešimt tearo, radijo ir televizijos pjesių.
Pjesė sukurta remiantis tikru įvykiu, kuris nutiko 2008 m. kai lapkričio 20 d. į mokyklą mažame Vokietijos miestelyje aštuoniolikmetis atsinešė ginklų. Ši pjesė išversta į daugelį kitų kalbų, o Lietuvoje tai pirmasis jos pastatymas. Spektaklyje nagrinėjamos patyčių, smurto ir savižudybės temos. Taip pat scenos kūrinys atskleidžia, dėl kokių priežasčių žmonės peržengia įprastas visuomenės ribas? Spektaklis skirtas paaugliams nuo 14 metų, po spektaklio žiūrovai kviečiami pasilikti diskusijai.

Spektaklis rekomenduojamas žiūrovams nuo 14 metų.

Gedimino g. 40, 56126 Kaišiadorys

Kūrybinė komanda:
Režisierė Loreta Vaskova
Aktorius Šarūnas Januškevičius
Spektaklio plakato autorė Viktorija Venckutė
Iš švedų kalbos vertė Rasa Baranauskienė
Diskusiją padėjo paruošti psichologė Ivona Suchodolska

Spektaklio trukmė 1 val. 15 min.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location