Region: Lithuania
Language: english
Change

MEETUP #8 PASITIKĖJIMAS SAVIMI

Kviečiame į aštuntąjį „Išdrįsk pradėti Meetup“ bendraminčių susitikimą. Susitikimo tema – Pasitikėjimas savimi. Pasak dr. Melanie Fennell (knygos „Įveikite menką savigarbą“ autorės), pasitikėjimas savimi – mūsų įsitikinimas, kad pasiseks pasiekti tai, ko norime, ir galbūt netgi pagal tam tikrus pageidaujamus kriterijus. Tai apima įvairias kompetencijas ir gebėjimus, kaip mes elgiamės santykyje su kitais ir įvairiose situacijose. Įdomu tai, kad mūsų pasitikėjimą savimi labai veikia sėkmės ir nesėkmės, tad susidūrus su sunkumais – pasitikėjimas savimi gali labai susvyruoji. Ir būtent pasitikėjimo savimi stoka tuomet tampa didžiausia kliūtimi siekiant pokyčių. 

Susitikime ieškosime atsakymų į klausimus:

Kaip auginti pasitikėjimą savimi?

Kokia yra sėkmės formulė siekiant savirealizacijos?

Kaip suprasti, kad dabar jau tikrai laikas keisti savo karjeros kelią?  

Kaip sukurti savo reputaciją naujoje aplinkoje?

Kaip savo nesėkmes paversti pasitikėjimo stiprinimo pamokomis? 


Prisikvieskime pasitikėjimą atgal į savo kasdieną!

Vakaro turinys:

– PASITIKĖJIMU IR MOTYVACIJA PULSUOJANTIS POKALBIS su viešnia Orijana Mašale. Nepriklausoma valdybų narė, verslo strategė, Valstybės pažangos tarybos narė ir Amerikos verslo rūmų Lietuvoje viceministrė papasakos savo istoriją bei pasidalins įžvalgomis, kaip tinkamai pasirengti norimiems karjeros pokyčiams. 

Taigi, kaip suprasti, ar metas keisti savo profesinį gyvenimą? 

Atsakymus į šiuos klausimus ir daug informacijos apie pasitikėjimo savimi stebuklus, išgirsite pokalbio su Orijana metu.

– PRAKTINIS SEMINARAS „Aš tikiu – man pavyks!“ su Kristina Laučiene. Saviugdos trenerė – ICU koučingo specialistė ir pokyčių studijos „Rytojus Yra Šiandien“ įkūrėja dalinsis ne tik gerąja patirtimi, kaip sustiprinti tikėjimą savo jėgomis, bet ir naudingomis praktikomis, įkvepiančiomis judėti pokyčių link.

Kristina primena: „Pasitikėjimas savimi „sušlubuoja“ nuo to momento, kai pradedame lyginti save su kitais. Pirmieji konkurencijos ženklai pasireiškia uždavus klausimą: ar esu tiek pat geras, kaip mano draugas, kolega, kaimynas? Svarbu nepamiršti, kad vienintelis žmogus, į kurį gali lygiuotis yra „vakarykštis Tu“. Tik stebėdamas asmeninį progresą auginsi pasitikėjimą maksimaliu greičiu.“ 

– JAUKI ERDVĖ IR LAIKAS BENDRAVIMUI! Subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams. Pasitikėjimas svarbus, nes atsispindi kiekviename žingsnyje: bendraujant, dirbant, mokantis, ieškant išeičių iš probleminių situacijų. Patirkime tai mūsų susitikimo metu!

Prisijunkite! Bendraukime, diskutuokime, dalinkimės savo patirtimi, juk tik tokiu būdu plečiame akiratį ir mokomės. 

VAKARO VIEŠNIA

Orijana Mašalė – savo karjerą pradėjo Vyriausybės spaudos tarnyboje, tęsė Valstybės kontrolėje. 10 metų darbo valstybės tarnyboje patirtį pašnekovė apibūdina kaip komunikacijos srities pradžiamokslį, prasidėjusį politinės komunikacijos valsu Vyriausybės liūtų globoje ir įsisiūbavusį į politinių pranešimų pasiutpolkę.

Palikus valstybės tarnybą bei pasukusi savo kelią į verslo sektorių, Orijana pačioje karjeros pokyčių pradžioje manė, kad viešojo sektoriaus žmonių verslui nelabai tereikia.  

Darbo patirtis skandinaviškoje draudimo bendrovėje „If“ bei Fortune 500 Top 3 įmonėje „Chevron“ leido suprasti, jog dirbti įmanoma visur, jeigu darbo imiesi atvira širdimi.

Vėliau samdomos vadovės pareigas iškeitė į savo verslo kūrimą, vadovavo strateginės komunikacijos bendrovei „OMConsulting“. „Tai buvo savo raumenų patikrinimas – lengva patarti kitiems, eik ir padaryk pati!“ – tąkart drąsiai sau tarė Orijana. 

Pašnekovė drąsiai darė radikalius pokyčius karjeroje. Sėkmingai augantį verslą uždarė ir atvira širdimi nėrė į Lietuvoje dar naują nepriklausomų profesionalių valdybų narių kelią, kuris atnešė ne vien tik iššūkius, bet ir labai naudingas pamokas.

Tad, jeigu Jums kyla klausimas „Kaip išdrįsti keisti sėkmingos karjeros kelią?“ ir kur surasti pasitikėjimo gyvenimo pokyčių įgyvendinimui, nepraleiskite progos išgirsti Orijanos Mašalės istorijos. Beje, pašnekovė pasidalins patarimais, kaip tinkamai pasirengti norimiems karjeros pokyčiams.

 

PRAKTINIS SEMINARAS „Aš tikiu – man pavyks!“ su Kristina Laučiene.

Kristina Laučienė – lektorė, saviugdos trenerė – ICU koučingo specialistė, neuroedukatorė, juoko jogos trenerė, embodiment praktikė (technika padedanti pasinerti į vidinę savivokos būseną), įvairių patyriminių seminarų lektorė, pokyčių studijos „Rytojus Yra Šiandien“ įkūrėja, judesio ir saviugdos stovyklos moterims “Women’s wellness camp” bendraorganizatorė ir lektorė. Ne vienerius metus Kristina veda grupinius užsiėmimus – mokymus įmonėse ar studijoje, teikia individualias konsultacijas. 

„Mums dažnai kyla noras lyginti save su kitais: ar galiu būti toks pats sėkmingas savo veikloje, versle, šeimoje, kaip, kad matau sėkmės istorijas aplinkinių tarpe? Šie klausimai kyla natūraliai, kaip ir pats konkurencijos faktas. Mes norime būti sėkmingi, mes norime gyventi pilnavertį gyvenimą. Bet ar tikrai turime būti geresni už kitus? Ir kaip tai pamatuosime? 

Sakoma, kad tupintis ant šakos paukštis pasitiki ne šaka, o savo sparnais, tad argi ne akivaizdu, kad turime stiprinti ne šakos tvirtumą, o savo asmenines savybes, talentus, gebėjimus? Būtina gilintis į savęs pažinimą, išgryninti svajones bei norus. Pasitikėjimas savimi yra vidinė būsena, iš kurios formuojame savo pasirinkimus, gyvenimo kryptis, iš čia semiamės jėgų įgyvendinti savo idėjas.“ 

„Aš tikiu – man pavyks!“ – tikėkite savimi ir tai būtinai įvyks“. Žmonės nuolat prisigalvoja priežasčių, jaustis nelaimingais. O kodėl nesusigalvojus laimės?

Susitikimo metu Kristina pasidalins savo vertinga patirtimi, pasitikėjimą ugdančiomis ir mąstymą  stimuliuojančiomis praktikomis. „Susitikimo metu drąsiai atsakinėsiu į Jūsų pateiktus klausimus, bei kartu atvirai dalinsimės įžvalgomis. Tikiu – mums visoms pavyks!“.

PROGRAMA
18.00 Atidaromos durys.
18.30 Pasidalijimas naujienomis, dalyvių susipažinimas.
18.45-19.30 Išdrįsau pradėti: įkvepiantis pokalbis su Orijana Mašalė.
19.30-19.40 Pertrauka.
19.40-21.00 Praktinis seminaras su Kristina Laučiene.

DATA: 2019-08-21, 18:30 val.
VIETA: Viešbutis Centrum Hotel, Totorių g. 23, Vilnius
BILIETO KAINA: 15 EUR; perkant 2 bilietus vienu metu – 24 EUR – keliauti su drauge verta! 😊

Event location