Region: Lithuania
Language: English
Change

Menopauzė. Laikas pasirūpinti savimi

Kaip pasiruošti menopauzei ir pergyventi ją nesukeliant problemų sveikatai, išvaizdai ir psichikai.

 • Trijų mėnesių trukmės programa brandžioms moterims
 • Dvylika susitikimų internetu pirmadienio vakarais
 • Lektorė - psichologė Vega Dikčienė.
 • Tiesiogiai INTERNETU po 30 minučių
 • 2024 m. vasario 12, 19, 26 kovo 4, 18, 25, balandžio 8, 15, 22, 29, gegužės 6, 13 nuo 18:30 - 19:00 val.
 • Jei nespėsite į tiesioginę transliaciją, vaizdo įrašą bus galima peržiūrėti dar tris mėnesius po seminarų ciklo pabaigos.
 • Nuorodą į transliaciją gausite e. paštu likus mažiausiai kelioms valandoms iki seminaro pradžios.
 • Prisijunkite su kompiuteriu ar telefonu

Visuomenėje nėra priimta garsiai ir viešai kalbėti apie menopauzę ir nemažai moterų sulaukia šio labai reikšmingo gyvenimo momento nepasiruošusios. Įvairūs organizmo pokyčiai prasideda dar 10 metų iki menopauzės ir skirtingoms moterims, gali būti skirtingi – ilgėjantys tarpai tarp mėnesinių, karščio bangos ir prakaitavimas, nuotaikų svyravimai, miego sutrikimai, kūno masės didėjimas, sumažėjęs lytinis potraukis ir kita. Visa tai ne tik kelia iššūkių kasdieniame gyvenime ir bendraujant su aplinkiniais, tačiau taip pat skatina ne pačias linksmiausias mintis, kad įžengiame į gyvenimo pabaigos, keliavimo nuokalnėn etapą.

Tačiau nors daugelis moterų bijo ir kovoja su pasireiškiančiais organizmo pasikeitimais bei senėjimo požymiais, šis etapas taip pat atveria naujas galimybes geriau pažinti save ir savo kūną, daugiau laiko skirti sau ir savęs tobulinimui.

Šį kelia galima nueiti ir vienai, bet siūlome prisijungti prie mūsų trijų mėnesių neskubrios programos. Jos metu imsite geriau suprasti, kaip menopauzė veikia mūsų fizinę ir psichinę sveikatą, įgysite įrankių, padėsiančių šiuos pokyčius suvaldyti kasdieniame gyvenime, galų gale – skirsite laiko susitelkti į save ir kartą per savaitę susitikti internetu išgerti arbatos, sužinoti ir pasidalinti informacija ir atrasti save naujajame gyvenimo etape. Galite susirasti naujų bendraminčių arba dalyvauti anonimiškai.

Lektorė

Vega Dikčienė - psichologė, besispecializuojanti kognityvinės elgesio terapijos srityje, praktinių įgūdžių trenerė, koučingo ir NLP specialistė, sąmoningo dėmesingumo ugdymo (Mindfulness) konsultantė. Vega kasdieniam darbe daug ir dažnai padeda spręsti brandžioms moterims kylančias problemas.

Apie ką visa tai?

 • Kaip įveikti emocinius iššūkius, susijusius su menopauze, pavyzdžiui, nuotaikų svyravimus, nerimą, ir depresiją?
 • Kaip menopauzė gali paveikti moters įvaizdį apie save ir jos pasitikėjimą savimi?
 • Kaip valdyti menopauzės sukeltą stresą ir išlaikyti emocinę pusiausvyrą?
 • Kaip menopauzė veikia santykius, intymumą?
 • Kaip priimti ir mylėti savo kūną per menopauzės laikotarpį?
 • Kaip menopauzė gali būti laikoma galimybe asmeniniam augimui ir naujų gyvenimo tikslų nustatymui?
 • Kaip pozityviai priimti natūralų senėjimo procesą ir atrasti naujas gyvenimo džiaugsmo priežastis?

Ką jūs gausite?

 • Technikas, kaip suvaldyti nuotaikų svyravimus, nerimą ir stresą.
 • Atsipalaidavimo ir savęs priežiūros būdus, kurie padeda palaikyti gerą sveikatą ir gerovę.
 • Būdus padedančius įveikti socialinius stereotipus apie menopauzę ir mokytis vertinti savo patirtį ir išmintį.
 • Gaires, kaip palaikyti ir stiprinti asmeninius santykius su artimaisiais, draugais ir kolegomis, kaip atvirai ir sąmoningai bendrauti apie savo jausmus ir poreikius.
 • Strategijas ir įrankius, kaip menopauzę ir naujas gyvenimo paversti asmeniniu augimu ir savęs pažinimu.

Kam skirta?

Šie mokymai yra skirti moterims, kurios yra menopauzės laikotarpyje arba artėja prie šio gyvenimo etapo. Puikiai tiks toms, kurios jaučia nepageidaujamus menopauzės simptomus ir neranda būdų, kaip sau padėti. Tai puiki erdvė norinčioms atrasti, kaip šis gyvenimo etapas gali atverti naujas galimybes asmeniniam augimui ir saviraiškai.

O jei menopauzė dar tik artėja – mokymų metu pateikta informacija padės jums geriau suprasti ir pasirengti būsimiems pokyčiams.

Dalyvavimas mokymuose padės moterims susidoroti su iššūkiais, atrasti naujus džiaugsmo ir sveikatos šaltinius, bei pasiruošti naujiems gyvenimo etapams su stipresne savimone ir pozityvia nuostata.

Apie gyvenimą

Žmogaus gyvenimo kelionė - tarsi kelionė per kalnus nuostabiu ir sudėtingu maršrutu, kupinas iššūkių ir atradimų. Kiekvienas etapas šioje kelionėje turi savo unikalią prasmę ir pamokas.

Įkalnės etapas – tai laikotarpis, kai mes, pilni jaunatviškos energijos ir entuziazmo, dedame visas pastangas, kad pasiektume savo tikslus. Tai laikas, kai mes keliamės didelius tikslus. Tai gali būti karjeros pradžia, šeimos kūrimas, savęs pažinimas. Įkalnėje mes taip pat susiduriame su pirmosiomis gyvenimo pamokomis, mokomės iš savo klaidų ir iššūkių.

Kalno viršūnė simbolizuoja gyvenimo vidurį, laiką, kai mes atsiduriame aukščiausioje savo galimybių ir pasiekimų taške. Čia mes galime atsigręžti atgal ir įvertinti nuveiktą kelionę, pasidžiaugti sėkmėmis ir išmoktomis pamokomis. Tačiau kartu tai ir momentas, kai susimąstome apie tai, kas dar laukia mūsų gyvenimo horizonte.

Nuokalnės etapas – tai gyvenimo dalis, kai mes pradedame leistis žemyn, link naujų perspektyvų ir patirčių. Šiame etape susiduriame su naujais iššūkiais: kaip išlaikyti gerą sveikatą, kaip rasti naujas aistras ir pomėgius, kaip prisitaikyti prie besikeičiančių gyvenimo sąlygų. Tai laikas, kai mūsų vaikai užauga ir iškeliauja savais keliais, o mes ieškome naujų būdų, kaip prasmingai leisti laiką ir toliau tobulėti.

Nuokalnėje taip pat susimąstome apie gyvenimo prasmę ir savo vietą pasaulyje. Tai laikas, kai daugelis žmonių atranda meditaciją, dvasingumą, ar panyra į kūrybinę veiklą. Tai laikotarpis, kai galime tyrinėti savo vidinį pasaulį, mokytis iš savo patirties ir dalintis išmintimi su kitais.

Galų gale, Nuokalnė yra ne tik apie atsisveikinimą su praeities vaidmenimis, bet ir apie naujos ateities ir galimybių priėmimą. Tai laikas, kai galime mėgautis savo laisve, atrasti naujus pomėgius, bendrauti su bendraminčiais, ir gyventi gyvenimą, kuris atspindi mūsų tikruosius norus ir svajones. Tai yra laikotarpis, kai mes galime atsiduoti sau ir savo asmeniniam augimui, nepamirštant, kad kiekviena gyvenimo akimirka yra vertinga.

Susitikime.

Kilus neaiškumams arba jei norite užsiregistruoti ne per sistemą, galite kreiptis el. paštu seminarai@asirpsichologija.lt arba tel. 869008008

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances