Region: Lithuania
Language: English
Change

Nesiaukite live - Mantas Katleris

Kai šie du klasikai prieš du metus paskyrė Jums pasimatymą Palangoje - bilietai dingo per tris dienas, o renginio įrašas jau pažiūrėtas 925 000 kartų. Po dviejų metų, lygiai kovo 29 d., Kauno Oazėje, šis nuostabus tandemas dar kartą žengs į Nesiaukite live sceną. Ponios ir Ponai, kalba eina Justiną Jankevičių ir Mantą Katlerį! Šie du Lietuvos komedijos gigantai užtikrins jog Jūsų vakaras būtų ne tik linksmas, bet ir tikrai nepamirštamas. Griebkite bilietą, kad nebūtų kaip praeitą kartą ir nereiktų ieškoti internetuose gal kas parduoda. Pirmi 100 bilietų pigesni, vėliau bilietai brangs. Iki visai greito.

RENGINIO ATMINTINĖ:

Renginio vedėjas - Justinas Jankevičius

Svečias - Mantas Katleris

Vieta - Kauno Oazė, Baltų pr. 16, 48190 Kaunas

Laikas - Kovo 29 d. (Penktadienis). Durys 19:00. Renginio pradžia 20:00

Rėmėjai: Topsport, Švyturio nealkoholinis, Pulse.

SVARBU: Visiems pirkusiems bilietus iki renginio vietos pasikeitimo (2024 01 25), jų keisti nereikia. Kiekvienam pirkusiam asmeniškai išsiųsta informacija į elektroninį paštą kur buvo siųsti ir bilietai. Atsiprašome už nepatogumus.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location