Region: Lithuania
Language: English
Change

Lights Out: Sven Väth - Vilnius 2023

Techno legenda Sven Väth pirmąkart pasirodys Lietuvoje

 

Lapkričio 3 d. būsimą technologijų miestelį „Tech Zity Vilnius“ sudrebins istorinis įvykis. Industrinėje erdvėje pirmąjį ir vienintelį pasirodymą Baltijos šalyje surengs tikra klubinės kultūros legenda Sven Väth. 

Iš Frankfurto kilęs ir daugiau nei prieš keturis dešimtmečius karjerą pradėjęs atlikėjas pelnytai tituluojamas šokių muzikos ikona. Daugelis scenos kritikų ir melomanų sutinka, kad būtent jis yra viena didžiausių techno superžvaigždžių. 

Dar 1988-ais Sven Väth kartu su bendraminčiais gimtajame mieste atidarė klubą „Omen“, kuris įkvėpė netrukus įvykusią kultūros revoliuciją, o vieną įkūrėjų pavertė jos simboliu. Savo vietą geriausių planetos didžėjų topuose visuomet išlaikęs veikėjas nuosekliai plėtė imperiją – asmeninis prekės ženklas „Cocoon“ vienu metu vienijo muzikos leidybos, renginių, atlikėjų agentūras ir to paties pavadinimo klubą. Šis savo laiku buvo laikomas moderniausiu visame pasaulyje. 

Ypatingą vietą maestro biografijoje užima Ibica. Autorinė rezidencija kultiniame klube „Amnesia“ net du dešimtmečius vadinta esminėmis naktimis linksmybių saloje. Vasaros pirmadieniais kartu su šeimininku čia pasirodydavo jo paties pasirinkti kolegos, o šėlsmas tęsdavosi net ir išaušus – ne veltui Sven Väth yra pelnęs ir dūzgių karaliaus titulą. Pernai savo gerbėjų Papa Sven pravardžiuojamas atlikėjas išleido jau devintą studijinį albumą „Catharsis“ – pirmąjį nuo 2003-ųjų. 

„Vizito detales derinome ne vienerius metus ir tai taps vienu brangiausių šokių muzikos atlikėjų pasirodymų Lietuvos istorijoje. Šie faktai tik patvirtina, kad Sven Väth išlieka tarp įtakingiausių ir geidžiamiausių visos industrijos figūrų“, – teigė renginių serijos „Lights Out“ organizatorius Donatas Jašmontas. 

Jo kuruojamas renginys pirmą lapkričio penktadienį vyks ypatingoje sostinės vietoje – buvusiame drabužių fabrike „Lelija“, kuris netruks atgims kaip „Tech Zity Vilnius“ technologijų miestelis. Planuojama, kad šis bus vienu didžiausių startuolių centrų visoje Europoje, o čia tilps biurai, konferencijų centras, kavinės, barai, restoranai, edukacinės ir kitų paskirčių erdvės. Rekonstrukcija prasidės 2023-ųjų pabaigoje ir jau po metų duris atvers pirmieji komplekso pastatai. 

Daugiau:

Sven Väth pasirodymas festivalyje „Time Warp“ 

https://www.youtube.com/watch?v=kiZewHDjJk8

 

Line up: 

Sven Väth

Ignas

Donatello

Ross Evans

 

Amžiaus cenzas: N-18

Facecontrol.

 

Renginio taisyklės:

 1. Bilietai nekeičiami ir negrąžinami.
 2. Apsauga turi teisę jus apieškoti bei paprašyti asmens dokumento.
 3. Apsauga turi teisę jūsų neįleisti arba išprašyti iš renginio jeigu: 
 • elgiatės agresyviai;
 • kurstote neapykantą;
 • elgiatės neadekvačiai;
 • esate nepilnametis (-etė);
 • neturite asmens dokumento;
 • nežinote kas groja renginyje;
 • esate akivaizdžiai apsvaigęs (-usi);
 • kuomet garsių drabužių dizainerių logotipai užgožia jūsų asmenybę;
 • turite draudžiamų daiktų ar medžiagų.

         4. Į renginį draudžiama neštis: 

 • maistą; 
 • gėrimus;
 • ginklus; 
 • sprogmenis;
 • pirotechniką; 
 • aštrius daiktus; 
 • profesionalią filmavimo, fotografavimo ar garso įrašinėjimo įrangą. 

        5. Išėjus iš renginio teritorijos, o vėliau norint į ją sugrįžti privalėsite įsigyti naują bilietą ir pakartoti apsaugos procedūras.

        6. Organizatorius pasilieka teisę koreguoti atlikėjų pasirodymo laiką, apie tai informuodamas renginio dalyvius savo socialinėje erdvėje ir renginio vietoje.

       7. Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

       8. Viso renginio metu veiks barai ir rūbinė.

      9. Renginio vietoje atsiskaitymas galimas kortele arba grynais.

      10. Stebėkite renginio nuorodas, kad nesudarytumėt spūsčių prie įėjimų ir išėjimų.

      11. Matydami vygdomą nusikaltimą arba pagalbos prašymą nedelsiant kreipkitės į apsaugą. 

       12. Organizatorius neprisiima jokios atsakomybės už renginio dalyvių asmeninio turto praradimą ar sugadinimą renginio metu.

      13. Elkitės pagarbiai vieni kitų atžvilgiu. 

      14. Saugokite save ir savo turtą. 

      15. Mėgaukitės muzika. 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location