Region: Lithuania
Language: English
Change

Tęstiniai transformacijų ir praktikų kursai internetu "Savo gyvenimo autorystė"

Asmeninio gyvenimo kūryba - pati nuostabiausia kiekvieno žmogaus meninė išraiška, kurioje kiekvienas gali atskleisti visą savo talentą ir potencialą, patirti daug džiugių atradimų tiek procese, tiek mėgaujantis rezultatais. Ir visa tai yra gerokai lengviau ir paprasčiau, nei dauguma gali įsivaizduoti. 

Prieš 9 metus, palikdama tuometinę profesiją ir karjerą, iškėliau sau tikslą - suvokti šio pasaulio veikimo principus ir išmokti kurti savo gyvenimą jais naudojantis, nes tikėjau, kad būtent tame suvokime glūdi paslaptis, leidžianti tiesiog gyventi ir mėgautis, o ne vargti, kautis, kentėti, gintis, saugotis ir, pasitelkus visas valios jėgas, stengtis kažką pakeisti. 

Šie metai yra jau ketvirti, kai kviečiu jungtis prie tęstinių praktinių, transformacijų bei įtampų atpalaidavimo kursų "Savo gyvenimo autorystė". Pirmą tokio tipo kursą paskelbiau 2018 m. balandį ir net pati buvau nustebinta, kaip efektyviai ir greitai daugybėje aspektų ima keisti gyvenimai šiuos metodus praktikuojančių žmonių. Visai netrukus grupės ėmė pildytis anksčiau prisijungusių dalyvių draugėmis, kaimynėmis ir kitomis pažįstamomis, pastebėjusiomis savo draugių permainomis. Tai man pats geriausias įrodymas, kad praktikuojančių žmonių gyvenimai keičiasi tiesiog akivaizdžiai ir įkvepia kitus permainoms. Šiemet kviečiu jungtis ir vyrus, nes tai, ko mokau, yra universalu ir tinka kiekvienam. 

Bus dvi grupės - vien moterų ir vien vyrų. 

Su moterimis susitiksime pirmadieniais ir ketvirtadieniais 18 val. kiekvieną mėnesį tris pirmas savaites.

Su vyrais susitiksime pirmadieniais ir ketvirtadieniais 9 val. kiekvieną mėnesį tris pirmas savaites.

Dėl savo nesėkmių galime kaltinti kitus - aplinkybes, žmones, valdžią, oro sąlygas, tėvus, kaimynus, darbdavius, sveikatą, amžių, Dievą ir t.t. Tačiau galime pažvelgti į savo gyvenimą nebe aukos, o autoriaus akimis, prisiimti atsakomybę už rezultatą ir paklausti savęs "kaip aš tai sukūriau ir kaip galiu pakeisti tai, kas man nebepatinka?".

Kiekvieną mėnesį po tris savaites atpalaiduosime įtampas ir transformuosime savo įsitikinimus vis kitoje temoje:

Sausis - "Mano santykiai ir aš" - visa sėkmė, turtai ir klestėjimas neturi prasmės, jei neturime su kuo jais pasidalinti, prieš ką pasirodyti, kam nušluostyti nosies. ;) Santykiai tai erdvė, kurioje galime atsiskleisti, augti arba... sužlugti. Pasižiūrėsime į savo santykius su savimi, savo antra puse (jei jos nėra, pasižiūrėsime į priežastis, kodėl nėra), patyrinėsime, kokie žmonės mus supa ir ką mums tai sako apie mus pačius?

Vasaris - "Laisvė nuo praeities" - vaikystėje patyrėme visko, net tie, kurie augo darniose, pilnose šeimose. Net ne visai sąmoningai suvoktos ir prisimenamos nuoskaudos, įsitikinimai, baimės veikia mūsų kasdienius pasirinkimus, sprendimus ir tikėjimą į savo galimybes bei talentus. Kokį gyvenimą gyventum, jei būtum laisvas nuo praeities? 

Kovas - "Aš ir mano kūnas" - santykis su savo kūnu yra esminis ir bazinis dalykas, be kurio neįmanoma nei sėkmė, nei savirealizacija, nei finansinis komfortas, nei šeima, nei dvasinis tobulėjimas. Pabandyk apsikabinti mylimą žmogų be kūno. Tapk tėčiu arba mama be kūno. Realizuok save mėgiamoje veikloje be kūno. Kovą skirsime dėmesio savo santykiui su savo kūnu, amžiumi, svoriu bei išvaizda, taip pat ir sveikata.

Balandis - "Mano nepatogios emocijos" - pasižiūrėsime į tai, ko laikomės, nors skaudu, ką kuriame sau, nors tai nemalonu. Ką siekiame jausti, nes taip reikia. Ką sau draudžiame patirti, nes to jausti negalima.

Gegužė - "Savo gyvenimo autorystė". Kas tu - savo gyvenimo autorius ar savo gyvenimo auka? Peržiūrėsime įvairius savo gyvenimo aspektus, kuriuose nesąmoningai nusprendėme patirti aukos jausmą. Ir išsivaduosime iš šios būsenos! Susigrąžinsime savo prigimtinę galią, jėgą ir stiprybę, gyvenimo džiaugsmą ir pasitikėjimą savimi. Atrasime vietas, kurioje sabotuojame savo gyvenimą, patys griauname santykius, atsisakome galimybių ir kitaip sau kenkiame. Ir pakeisime "programinę įrangą" :)

Birželis - "Mano visapusiškas klestėjimas" - nuoširdžiai tikime, kad materialus gerbuvis yra ribotas šio pasaulio resursas. Ir, jei tikime, kad viskam yra ribos, gyvename pagal šį įsitikinimą. O jei materialus gerbuvis būtų tokia pati gamtos energija, kaip oras? Ar taupai savo įkvėpimus, nes bijai, kad gali neužtekti? Ar stengiesi įkvėpti mažiau, kad neapvogtum kito? Pasižiūrėsime, kuo tikime ir pagal ką kuriame savo finansinį klestėjimą.

Visų mokymų tikslas - padėti žmonėms išmokti dirbi savarankiškai. Todėl didžiausias dėmesys bus skiriamas savarankiškam darbui ir savarankiško darbo palaikymui.

Galima jungtis į visą mokymų ciklą, o galima tik į pasirinktas temas. Kiekvienai mėnesio temai bus sudaryta uždara grupė feisbuke.

Kursai vyksta pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorystė". 

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai. Visi susitikimų įrašai liks kursams skirtoje grupėje feisbuke. 

Užsiėmimų struktūra:
Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę. Kiekvieną pirmadienį ir kiekvieną ketvirtadienį 18 val. susitinkame su moterų grupe ir kiekvieną antradienį ir penktadienį 18 val. - su vyrų grupe. 

Kiekvieno susitikimo metu grupė gauna užduotis savarankiškam darbui, aptariame anksčiau užduotų užduočių atlikimą, klausimai - atsakymai ir t.t.

Visi susitikimai transliuojami internetu per Zoom.

Susitikimų trukmė: 3-4 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.)

Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e.

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu dalyviams į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti ar parsisiųsti sau į kompiuterį. 

Šie tęstiniai kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir mažai teorijos. 

Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Tęstinių kursų (6 mėnesių) kaina 600 eur. (galima mokėti dalimis)

Norint prisijungti prie vieno pasirinkto mėnesio kaina 120 eur. 

Jei gyvenate užsienyje ir negalite atlikti mokėjimo nusiperkat bilietą - parašykite asta.ivaskeviciute@gmail.com ir susitarsime.
Jei aktualu mokėti dalimis - parašykite, susitarsime.
Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų. ;)

Mokymus veda: Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. 

Šiuo metu Asta jau devynerius metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra transformacinės technikos "Savo gyvenimo autorystė" autorė.

Asta taip pat yra "Laisvė būti savimi" knygos autorė.

Susitikimų transliacijų nuorodą gaus mokymų dalyviai dieną iki mokymų.

Kilus klausimams, galite susisiekti el.p. asta.ivaskeviciute@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką arba žinutę messengeryje arba Instagrame (@asta_iva) :)

Laukiame Jūsų!
www.pazinimassaviraiska.lt

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances