Region: Lithuania
Language: English
Change

Žymiausių impresionistų kūrybą pristatanti paroda

Paroda pristatanti 10-ies žymiausių pasaulio impresionistų kūrybą vienoje vietoje, Kaune

Monė, van Gogas, Sezanas, Pisaro – šias pavardes žino daugelis, tačiau jų originalius paveikslus matė retas. Jie kabo didžiausiose pasaulio galerijose, įsikūrusiose Niujorke, Čikagoje, Paryžiuje, Londone ir kituose miestuose, o kai kurie kūriniai šiai dienai priklauso privačioms kolekcijoms ir yra labai retai parodomi. 

Ieškodami kompromisų kaip supažindinti lankytojus su didžiausią poveikį menui padariusiais kūriniais čia, Lietuvoje, siūlome šių kūrėjų kūrybą atrasti per parodoje pristatomą kolekciją. Tai – net 21 arčiausiai originalių kūrinių esantis dailininkų pertapytas paveikslas. Sertifikuoti, originalaus dydžio, aliejine tapyba ant drobės atlikti kūriniai. Parodoje – artimesnis žvilgsnis į K. Monė „Vandens lelijas“, V. van Gogo „Žvaigždėtą naktį“ ir kitus kūrinius. Žymiausių pasaulio impresionistų kūrybą pristatantys darbai vienoje vietoje. 

Parodoje vaizduotę žadina kvapai, garsai, šviesų instaliacijos. Pravėrus parodos duris patenkama į tam tikrą impresionistinį vaizdinį – žaliuojančią gamtos oazę, kurią taip dažnai savo darbuose vaizduodavo impresionistai. Leiskitės į kelionę po vis skirtingas paveikslų įkvėptas aplinkas: ankstyvą rytą gamtos apsuptyje, Paryžiaus kavinių ir miesto šurmulį ar muzikos ir šokio sūkurį. Paroda suskirstyta etapais: rytas, diena, vakaras, naktis. Etapus papildo aromaterapeutės išskirtinai šiai ekspozicijai sukurti kvapai. Paroda patiriama pasitelkus savo pojūčius. 

Parodą papildo paruoštas audiogidas. Išgirsite daugiau apie menininkus ir jų kūrinius, eksponuojamus parodoje (rekomenduojame turėti savo mobiliajam įrenginiui tinkančias ausines). 

Susipažinti išsamiau su impresionizmo laikotarpiu galite meno pažinimo ekskursijose. Jungtinių ekskursijų grupių datos pateikiamos pasirinkus "Pirkti bilietą". Dėl gido paslaugų ar nuolaidos atskiroms grupėms prašome susisiekti telefonu +37060275707. 

 

Bilietai parodos vietoje nėra parduodami, įsigyti juos galite tik internetu 

Parodoje lankytis galima be galimybių paso

Parodos darbo laikas:

II-VII: 10-20 val. Nedirbame pirmadieniais.

Event location