Valsts: Lietuva
Valoda: Latviešu
Mainīt

Projektų vadybos akademija!

 

Domina projektų valdymo sritis? Ar galbūt jau pradėjai veiklą šioje srityje ir norėtum patobulinti žinias bei taikomas taktikas? Bet kuriuo atveju, turime gerų naujienų: Projektų valdymo akademija grįžta! 

Projektų vadybos akademija - tai praktinių dirbtuvių ciklas, kuriame projektų įgyvendinimo srities ekspertai dalinsis žiniomis, kurias privalo turėti kiekvienas būsimas ar esamas projektų vadovas. 

Ekspertai nagrinės tokius svarbius klausimus, kaip „Kokie yra projektų tipai?“, „Kaip efektyviai valdyti projektus?“, „Kaip valdyti projekto biudžetą, žmogiškuosius išteklius, komunikaciją?“, „Kaip įvertinti ir valdyti rizikas?“ ir daugelį kitų. Be teorijos, dalyvių laukia ir interaktyvios praktinės užduotys, kurios leis geriau įsisavinti ir pritaikyti įgytas žinias.

Galite dalyvauti visose akademijos dirbutėse arba pasirinkti dalyvauti norimose dirbtuvėse.

Preliminarios dirbtuvių datos (organizatorius pasilieka teisę perkelti numatytas datas):

2024-03-27Projekto rizikų valdymas
2024-04-10Projekto pirkimų valdymas
2024-04-24Projekto suinteresuotų šalių valdymas ir identifikavimas
2024-05-07Projekto integracija

Susitiksime vakarais nuo 18:30 val.

Lektoriai (atsitikus nenumatytoms aplinkybės, organizatorius pasilieta teisę pakeisti lektorių):

Erikas Juchnevičius
Vitalijus Baranskas
Greta Galminė
Inga Jurgelevičiūtė
Aušra Gaivenienė
Vytautas Pugačevskis
Jurgita Žalkauskė
Dovilė Butauskė
Rūta Čiutienė

Domiesi projektų vadybos sritimi? Kviečiame dalyvauti Projektų vadybos akademijoje, kuri jau įgavo pagreitį! Mūsų vis dar laukia virš 10 praktinių dirbtuvių, kuriose ekspertai dalinsis žiniomis, būtinomis kiekvienam esamam ar būsimam projektų vadovui.

Vis dar svarstai, ar verta dalyvauti projektų vadybos akademijoje? Primename, kad akademijoje laukiami visi, nepriklausomai nuo jų projektų vadybos žinių lygmens. Po kiekvienos praktinių dirbtuvių sesijos dalyviai galės gauti pažymėjimus. Ir galiausiai, čia įgyti teoriniai ir praktiniai įgūdžiai padės Tau kurti bei užtikrinti sėkmingą karjerą projektų įgyvendinimo srityje. Taigi junkis prie mūsų!

Nesvarbu, ar esi pradedantysis, ar esamas projektų vadovas, o gal dar tik mąstai apie šią sritį, mes labai Tavęs laukiame Projektų vadybos akademijoje. Čia įgyti teoriniai ir praktiniai įgūdžiai padės Tau kurti bei užtikrinti sėkmingą karjerą projektų įgyvendinimo srityje. Taigi junkis prie mūsų!

Po praktinių dirbtuvių dalyviai galės gauti pažymėjimus.  

Aktualu juridiniams asmenims:

Galite gauti išankstinę sąskaitą pasirinkus išankstinės sąskaitos apmokėjimo būdą, užsakant bilietus čia.

 

LPVA fiziniams ir juridiniams nariams taikomos nuolaidos.

 

Daugiau informacijos:

El. Paštas: youngcrew@lpva.lt

Facebook: https://www.facebook.com/YoungCrewLietuva

 

Pasākuma organizators uzņemas atbildību par pasākuma kvalitāti. Organizators pieņems lēmumu par naudas atmaksu, ja pasākums nenotiks vai tiks pārcelts. Plašākai informācijai par apstākļiem un naudas atmaksu, lūdzu, skatiet sadaļu "Ar Pasākumu saistīti apstākļi".