Valsts: Lietuva
Valoda: Latviešu
Mainīt

Šeštadienio grill vakarienė 03 07 d.

Čia, ne vieną amžių skaičiuojančioje dvaro karčiamoje Traktierius, kur ant sienos kaba net paties Tado Blindos ūsai, dvaro šefas vėl ant griliaus prieš jūsų akis čirškina cielą riebiausią avį, paršiuką ar triušiuką, kurių skoniui atsispirti yra išties sunku. 

Žinotina, kad kaip ir įprasta šaltuoju metų laiku, Baronas pats itin mėgdamas jaukius pasisėdėjimus su gardžiu maistu, gausioms šeštadienio vakaro puotoms karčiamoje parenka pačią geriausią ūkio avį, negailėdamas ir ypatingo, kad ir iš kito krašto parvežto delikateso. Tad kiekvieną kartą grill vakarienių metu jūsų laukia: kelių rūšių mėsa, įmantriai marinuota ne vieną dieną - nuo kepsnių, suktinukų iki pjausnio tiesiai nuo cielos keptos avies ar paršiuko. O kur dar nepaprastas delikatesas ir kruopščiai dvaro gaspadinių paruoštos daržovės, padažai ir pagardai... Tame dar nuostabiausia žinoti, kad visko galite valgyti tiek, kiek tik telpa - maisto kiekis šioje puotoje nėra ribojamas!

Tad rezervuokite šeštadienio vakarus šiems ypatingiems įvykiams dvare, kur jaukiai su šeima ir draugais ne tik praleisite laiką, bet ir būsite sotūs, kad net per barzdą varvės!

Valgyk, kiek telpa vakarienės kaina suaugusiam - 16 €, vaikams nuo 5 iki 14 metų – 9  € (gėrimai į šią kainą nėra įskaičiuoti). 

 

Pasākuma norises vieta