Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

BLUSTURGIS 2.0 | naujamiestis | dalyvio bilietas

Lukiškių kalėjimas 2.0: BLUSTURGIS 2.0 

BLUSTURGIS auga ir pristato BLUSTURGIS 2.0

 

BLUSTURGIAI - tai lėtos sekmadienio popietės mieste. Ši tradicija gyva jau daugiau nei 15 metų, o dabar kartu kuriame dar vieną. Senas geras, bet atsinaujinęs BLUSTURGIS 2.0 naujoje lokacijoje. 

Senas BLUSTURGIS lieka Senamiestyje, naujas BLUSTURGIS 2.0 kuriasi Naujamiestyje. Turgus nuo šiol vyks ne tik gražiausiame Senamiesčio kieme - Vasaros terasoje, bet ir madingiausioje Naujamiesčio vietoje - Lukiškių kalėjime 2.0. 

Lukiškių kalėjimas 2.0 garsėja savo ekskursijomis ir koncertais, o dabar sekmadieniais kviečia ne tik kavos ar kokteilio, bet ir savaitgalio roast'o. Pagaliau įgyvendintas tobulasis sekmadienio derinys t u r g u s + m a i s t a s + m u z i k a !

O kas tas BLUSTURGIS? BLUSTURGIO idėja yra visiškai paprasta ir todėl nepavaldi laikui: nereikalingiems daiktams suteikti dar vieną gyvenimą. Daiktai turguje iš vienų rankų į kitas keliauja čia ir dabar. Čia užmezgamas gyvas kontaktas ir pasakojamos daiktų istorijos. Čia galima patiems pačiupinėti ar pasimatuoti būsimus pirkinius. Jokių siurprizų paštomate ir dienų skaičiavimo laukiant pirkinių. Ir svarbiausia, čia pirkti ir parduoti gali visi.

BLUSTURIGIS 2.0 vyks sekmadieniais 12-16 val. Lukiškių kalėjimo vidiniame kieme

 

Dalyvių taisykles ir daugiau informacijos čia: www.blusturgis.lt

Nekantraujame pasimatyti!

Pasākuma organizators uzņemas atbildību par pasākuma kvalitāti. Organizators pieņems lēmumu par naudas atmaksu, ja pasākums nenotiks vai tiks pārcelts. Plašākai informācijai par apstākļiem un naudas atmaksu, lūdzu, skatiet sadaļu "Ar Pasākumu saistīti apstākļi".

Pasākuma norises vieta