Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

EKSKURSIJA „BAROKO PASLAPTYS PAŽAISLIO VIENUOLYNE“

MB ,,Kauno gidas” maloniai kviečia apsilankyti autentiškame, brandžiojo baroko laikais (XVII a. antroje pusėje) pastatytame kamaldulių vienuolyne Pažaislyje, kuris laikomas vienu gražiausių baroko objektų Lietuvoje! Pažinkime LDK baroko meną kartu!

Pažaislio vienuolyną XVII a. antroje pusėje įsteigė Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kancleris Kristupas Zigmantas Pacas, o statant dalyvavo iš Italijos pakviesti meistrai. Buvo sukurtas aukščiausio meninio lygio ansamblis, kuriame puikiai suderinta architektūra, tapyba ir skulptūra. Ypatingai išsiskiria unikalus marmuro dekoras. Per 360 metų vienuolyno šeimininkai keitėsi ne vieną kartą, bet vienuolyno pastatai ir bažnyčia išlaikė menines vertybes. Išliko daug originalių barokinio meno detalių: freskų, stiuko lipdinių, drožybos ir marmuro dekoro.

Ekskursijos metu aplankysime vienuolyną ir bažnyčią. Gidas papasakos apie vienuolius kamaldulius ir kitus vienuolyno šeimininkus, apie jo fundatorius ir čia dirbusius garsiausius to meto meistrus, supažindins su baroko epocha Lietuvos Didžiojoje Kunigaikštystėje, atskleis barokinės architektūros, tapybos ir skulptūros subtilybes bei simbolius, padės pažintį ir pajausti baroko meną. 

Ekskursijos pradžia: Pažaislio kamaldulių vienuolyne (T. Masiulio g. 31, Kaunas). Gidas lauks Jūsų vienuolyne prie kasos.

Ekskursijos trukmė: 2 val.15 min.

Ekskursijos bilieto kaina: 16 Eur suaugusiam asmeniui; 

      12 Eur senjorui, moksleiviui, studentui. 

Papildomai vietoje, muziejaus kasoje, reikės įsigyti Pažaislio vienuolyno ansamblio lankytojo bilietą: 6 Eur suaugusiam, 3 Eur senjorui, moksleiviui, studentui.

Ekskursijos bilietą galima įsigyti dviem būdais:

1. Per bilietų pardavimo sistemą: 

Svarbu! Įsigyjant ekskursijos bilietą per bilietų pardavimo sistemą, išankstinė rezervacija į ekskursiją nereikalinga. Papildomai vietoje, muziejaus kasoje, reikės įsigyti įėjimo bilietą į Pažaislio vienuolyno ansamblį. Kaina: 6 EUR suaugusiam, 3 EUR moksleiviui, studentui, senjorui.

2. Pavedimu į MB „Kauno gidas“ sąskaitą. Įmonės kodas: 303099268, sąskaita LT 45 7300 0101 3609 9267, Swedbank AB. 

Svarbu! Prieš atsiskaitant bankiniu pavedimu, prašome rezervuoti ekskursijos laiką el. paštu info@kaunastour.lt, internetu www.kaunastour.lt arba tel. +370 698 73272. Nurodykite datą, laiką ir dalyvių skaičių. Jūs gausite užsakymo patvirtinimą ir mokėtiną sumą. Jums pageidaujant, į sąskaitą galime įtraukti ir įėjimo bilietus į Pažaislio vienuolyno ansamblį. Įėjimo bilietų kaina: 6 Eur suaugusiam, 3 Eur moksleiviui, studentui, senjorui.

Ekskursiją „BAROKO PASLAPTYS PAŽAISLIO VIENUOLYNE“ galima užsisakyti ir privačiai, Jums patogiu laiku, Pažaislio vienuolyno ansamblio darbo metu. Nuo antradienio iki penktadienio 10 -17 val., šeštadieniais 10-16 val.

Užsakomos ekskursijos gali būti vedamos lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Galite įsigyti ir dovanų kuponą. 

Jeigu jaučiate peršalimui būdingus simptomus, prašome susisiekti ir suteiksime galimybę perkelti ekskursijos datą.

Rekomenduojama avalynė ir apranga pagal oro sąlygas.

Daugiau informacijos: tel. +370 698 73272, el. p. info@kaunastour.lt, www.kaunastour.lt

Pinigų grąžinimas:

Jeigu įsigijote bilietą į reguliarią (šio savaitgalio) ekskursiją, tačiau Jūsų planai pasikeitė, pinigai už bilietą negrąžinami (pagal CK 6.22810 str. 12 p. vartotojai negali atsisakyti sutarčių dėl apgyvendinimo, prekių vežimo, automobilių nuomos, viešojo maitinimo ar laisvalaikio paslaugų, jeigu sutartyje nustatyta konkreti paslaugų teikimo data ar laikotarpis). Pinigus už įsigytus bilietus į reguliarias (šio savaitgalio) ekskursijas grąžinami tais atvejais, kai renginys yra atšaukiamas, perkeliamas, o naujai pasiūlyta data ar vieta Jums netinka.

 

 

 

Pasākuma organizators uzņemas atbildību par pasākuma kvalitāti. Organizators pieņems lēmumu par naudas atmaksu, ja pasākums nenotiks vai tiks pārcelts. Plašākai informācijai par apstākļiem un naudas atmaksu, lūdzu, skatiet sadaļu "Ar Pasākumu saistīti apstākļi".

Pasākuma norises vieta