Valsts: Starptautisks
Valoda: Latviešu
Mainīt

Slidinėjimas Austrijoje (Saalbach, Zell Am See)

VIETA: Zell am See - Kaprun, Saalbach Hinterglemm, Austrija
KELIONĖS DATOS: 2022.01.22 - 2020.01.29
DALYVIŲ SKAIČIUS: 69
DALYVIO MOKESTIS: 200 eur rezervacija + 499 eur (skrydis + sportinis bagažas + registruotas bagažas + pervežimai + apgyvendinimas)

 Bičiuliai!

Pagaliau po ilgos pertraukos grįžtame į slidinėjimo sezoną! Ir ne bet kur, o visų žiemos sporto gerbėjų numylėtose Austrijos Alpėse. Šio sezono naujiena mūsų keliautojams - vykstame į Austrijos kurortą, kuriame naujas keltuvas „ZellamseeXpress“ jungia Zell am See ir Kaprun su milžinišku Zalbacho-Hinterglemmo kurortu - tai reiškia beribes slidinėjimo galimybes: 400+km trasų vienoje srityje, slidinėjimą 750–3000 m aukštyje, slidinėjimo kurortą ant ežero ir daug kitų privalumų.

Nori prisijungti prie kalnuotų ir snieguotų nuotykių dar neišbandytuose regiuonuose? Važiuojam!!

Zell am See / Kapruno slidinėjimo centras, įsikūręs šiaurinėje Alpių dalyje, tarp Zell am See, Kaprun, Thumersbach miestelių, 85 km atstumu nuo Zalcburgo, yra vienas įspūdingiausių Austrijoje. Jis priklauso “Europa - Sportregion” vienijančiam tris stambius slidinėjimo centrus. Aukščiausia viršukalnė - Grossglokneris (3798 m). Šis regionas patrauklus dėl garantuoto sniego (slidinėjimo aukštis – iki 3100 m) ir geros slidinėjimo infrastruktūros. Zell am See kurortas įsikūręs 757 m virš jūros lygio aukštyje, prie gražaus Zell ežero. Čia platus pasirinkimas įvairaus sudėtingumo trasų, kurios puikiai tvarkomos, pritaikytos ir pradedantiems, ir patyrusiems slidininkams. Saalbach Hinterglemm Leogang Fieberbrunn (žinomas kaip Ski Circus) yra naujausias šios vietovės papildymas. „ZellamseeXpress“  keltuvas buvo pastatytas 2019–2020 m. sezono pradžioje, kad sujungtų šiuos kurortus, kuriuose galėsite išbandyti nuo švelniai į pietus nukreiptų kreiserinių trasų pradedantiesiems iki stačių ir sudėtingų į šiaurę nukreiptų šlaitų pažengusiems, Didelis, platus ir švelnus, siauras, status, sudėtingas - epitetų šiam kurortui netrūksta!

Prisijunk ir patirk neišdildomų nuotykių Austrijos Alpėse!

Pasākuma norises vieta