Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Ekskursija „Šalom, Vilniau“ ir vakarienė su beigelių degustacija „Baleboste“

Miestinėjimų ekskursija „Šalom, Vilniau“– tai pasakojimai apie XIX - XX a. pr. Vilniaus žydų kasdienybę su beigelių degustacija „Baleboste“.

Vaikščiodami vingiuotomis senamiesčio gatvelėmis kalbėsimės apie skirtingas Vilniaus žydų profesijas, asmenybes, verslus, bendruomenės legendas, vargus ir džiaugsmus iki Antrojo pasaulinio karo. Apžiūrėsime ir Atminimo akmenis, kurių žingsniuodami Vilniaus gatvėmis kartais nė nepastebime.  Drauge bandysime suprasti, kokia didžiulė kasdienio senojo Vilniaus dalis tilpo į porą nedidelių kvartalų ir kuo ten gyvenę žmonės buvo panašūs į kiekvieną iš mūsų. 

Kaip ir visos „Idėjų karalystės“ ekskursijos, ši taip pat kupina interaktyvių žaidimo elementų: garsų, daiktų, daiktelių ir maišelių , skirtų smalsumui ir vaizduotei pakutenti.

Vakarą pradėsime „Baleboste“ – košerinio stiliaus maisto virtuvėje, kur degustuosime skirtingų skonių skaniausius litvakiškus beigelius Vilniuje. Nuostabioji virtuvės šeimininkė ( jidiš -„baleboste“) Riva skanėstus gamina pagal autentiškus savo šeimos receptus. Degustacijos metu sužinosite daugiau apie košerinę mitybą ir litvakiško beigelio kelią iš Lietuvos į Ameriką ir atgal.

DĖMESIO!Degustacija į ekskursijos bilietą neįskaičiuota.

Už degustaciją mokama atskirai atvykus į „Baleboste“.

Degustacijos kaina 10 eurų/ asm. Jeigu norėtumėte degustuoti tik vegeriškus beigelius, prašome mus informuoti el. paštu idejukaralyste@gmail.com.

🕒 Trukmė: 2,5 val.

📌 Pradžia: Švarco g. 4 (prie neofreskos „Išminčius“ Konstantino Sirvydo skvere)

🏁 Pabaiga: Baleboste (Halės turgus)

Prašome su savimi turėti telefone išsaugotą bilietą.

Bilietai į ekskursiją nekeičiami ir negrąžinami, išskyrus tuos atvejus, kai ekskursiją atšaukia arba perkelia renginio organizatoriai.

EwG0n_gide-ru-ta-norku-ne.jpeg?13f5c537757515680c3c83907989f035

Ekskursiją veda gidė ir edukatorė Rūta Norkūnė.

Norite užsisakyti ekskursiją savo draugų, bendradarbių ar artimųjų kompanijai? Visa informacija ir daugiau temų čia: https://www.idejukaralyste.lt/

 

 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia