Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Ekstremalus bėgimas su kliūtimis "ALFA RUN 2022"

„Alfa Run 2023“ – tai jubiliejinis ekstremalus bėgimas su kliūtimis, kuriame bus dar daugiau iššūkių, purvo, elektros ir karštų emocijų. Šį kartą būkite pasiruošę maksimaliai išmėginti savo protinių ir fizinių galimybių ribas 5-10 kilometrų trasose.

„Alfa Run“ nugalėtoju tampa kiekvienas, išdrįsęs išeiti iš komforto zonos ir pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką esančiam šalia. 

2023-06-17 – tądien peržengsite finišo liniją stipresni nei pradėjote. Nėra geresnės vietos įrodyti sau, kad turite viską, ko reikia, kad taptumėte ČEMPIONAIS. Renginio iššūkiai pritaikyti visiems – nuo pradedančiųjų iki elitinių sportininkų.

ČIA NĖRA JOKIO PLANO B

 

Rinkis savęs vertą iššūkį:

  • ALFA HERO iššūkis (10 km su 40 kliūčių) – ieškantiems aštresnių potyrių;
  • STARTUOLIO iššūkis (5 km su 31 kliūtimi) – pradedantiesiems, norintiems pasitikrinti savo jėgas ir smagiai praleisti laiką;
  • ČEMPIONŲ iššūkis (5 km/10 km su laiko fiksavimu) –  norintiems pasivaržyti su kitais dalyviais;
  • OCR kvalifikacija į Pasaulio čempionatą 2023 – sportininkams ir siekiantiems dar daugiau;
  • Alfa Run MINI (1 km su 15 kliūčių) – 5–13 metų mažiesiems narsuoliams.

Dalyvavimas NEMOKAMAS visiems 5–13 metų vaikams, kurių tėvai turi dalyvio bilietą į „ALFA RUN 2023“. Vaikų bilietus būtina įsigyti bilietų platinimo sistemoje „Paysera“.

_________________________

 

MISIJA – įsigydamas bilietą prisidedi VšĮ „Alfa centras“ vykdomos veiklos – pagalbos alkoholizmu ir narkomanija sergantiems asmenims. Renginys padeda išsilaikyti „Alfa centrui“ ir užtikrinti reabilitacijos programą baigusių asmenų sėkmingą integraciją į visuomenę.

_________________________

SVARBU!

„Alfa Run“ atributiką galite įsigyti https://alfarun.shopiteka.lt .

Daugiau informacijos apie renginį ieškokite www.alfarun.lt.

 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia