Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Irklenčių turas Baltąja Ančia 08-11 | goSUP

Savaitgalio rytą kviečiame prisijungti prie mūsų  irklenčių (SUP) turo Baltosios Ančios upe.

Baltoji Ančia dar viena įspūdnga Dzūkijos upė, žavinti savo skardžias, smagiais posūkiais ir slenksčiais. Startuosime jos ištakose prie Ančios ežero ir plauksime iki Kapčiamiesčio, norintys čia galės atsipūsti. Toliau tęsime kelionę iki senovininės Pinčiaragio gyvenvietės. Maršruto ilgis 11 km, tačiau dėl kliūčių ir posūkių reikėtų planuoti 3-4 val plaukimą. 

LAIKAS. Prašome atvykti iki 11.30, atvyks mikroautobusas kuris Jus visus atveš į starto vietą, ten lauksime Mes su visa Jums paruošta įranga. Pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Maršruto ilgis apie 11 km, tai yra apie 3-4 val. plaukimo žemyn upe. Visai turui reikėtų planuoti iki 5val. ( su pasiruošimu, instrukcijomis, susipakavimu po žygio).

VIETA. Susitinkame Kapčiamiestyje Robinzono stovyklavietėje kurioje paliksime savo automobilius saugioje stovyklavietėje ir mikroautobusas mus visus nuveš į starto vietą.  Susitikimo vietos nuoroda https://goo.gl/maps/KcknHaaar4eK5CjX9

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Aprangą rinkitės priklausomai nuo oro, jei žada vėsesnį orą - turėkite šiltesnių drabužių. Plaukti vėsiu oru rekomenduojama su specialia avalyne arba sportiniais batais. Plaukimas vyks gamtoje, tad nepamirškite pasirūpinti repelentais nuo mašalų, apsauga nuo saulės bei geriamu vandeniu. Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus). 


KAINA. Turo Baltosios Ančios upe kaina 40 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga, pervežimas iš finišo į starto vietą). 
Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu.

Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę tokiems asmenims nesuteikti paslaugos ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Turui įvykus, tačiau klientui neatvykus į jį ir dėl savo neatvykimo iš anksto (24 val. iki turo pradžios) nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik tam turui, kurio data nurodyta biliete. Pinigai už įsigytą bilietą grąžinami tik tuo atveju, jei turas atšaukiamas. Norint bilietus pasikeisti, taikomas 5 Eur keitimo mokestis. Bilietus pasikeisti į kitą turą galite ne vėliau nei likus 24 val. iki turo pradžios.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia