Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Įvadinė pole dance pamoka

Kviečiame NAUJOKES prisijungti prie mūsų POLE DANCE šeimos!

KAS YRA ĮVADINĖ POLE DANCE PAMOKA?
Įvadinė pole dance pamoka skirta merginoms, norinčioms išbandyti pole dance arba turėjusioms kelias pamokas, bet norinčios gauti tvirtus pagrindus vienoje vietoje ;) Bus mokomasi pagrindinių sukinių, pradinių judesių. 

KAM TINKA ŠI TRENIRUOTĖ?
Ji tinka visiškai naujokėms ar turėjusioms kelias pole dance pamokas. Pradedant lankyti nebūtinas joks fizinis pasirengimas, nes pradėsime nuo paprastesnių elementų ir sutvirtėsite eigoje. Tinka visoms amžiaus kategorijoms bei bet kokio sudėjimo merginoms ir moterims.
(Be įvadinės pamokos prisijungti į grupes neleidžiama, nes kyla traumų grėsmė, jei nežinosite, kaip taisyklingai atlikti pagrindinius elementus.) 

SVARBIAUSIA INFORMACIJA
● KAINA: 8 €
● LAIKAS: artimiausio užsiėmimo datą žiūrėkite mūsų fb paskyroje (bilietas galioja bet kuriai pasirinktai įvadinei pamokai abejose salėse 6 mėn. nuo pirkimo datos)
● TRUKMĖ: 1 val. 20min.
● VIETA: Šv. Stepono g. 39 arba Laisvės pr. 125a (pasaže "Pas Juozapą") žr. žemėlapį.
● APRANGA: maikutė, trumpi šortukai, kojinaitės. Avalynės nereikia.

APIE STUDIJĄ IR POLE DANCE
„P​ole dance Vilnius“ – tai šokio ir akrobatikos ant stulpo mokykla, veikianti jau 5 metus, tad esame daugiausiai patirties turinti bei stambiausia pole dance mokykla Lietuvoje. Pas mus dirba profesionalių, sertifikuotų ir patyrusių trenerių komanda. 

P​ole dance (šokis ir akrobatika ant stulpo) – tai Lietuvoje dar nauja, be galo estetiška ir įdomi sporto šaka, kurioje susijungia jėga ir grakštumas. Pole dance šokio stiliuje akrobatiniai triukai bei sukiniai ant stulpo jungiami tarpusavyje įvairiausiais šokio judesiais. Tai jausmingo judesio ir neįtikėtinų triukų derinys. 

KAS LAUKIA PRADĖJUS MOKYTIS POLE DANCE?
Jūs ne tik išmoksite pagrindinių / bazinių pole dance judesių, bet ir pajusite, kaip tvirtėja kūnas. Nors dėl krūvio raumenys ir stiprėja, tačiau kartu šis šokis kiekvieną paverčia plastiškesne ir elegantiškesne, o ilgiau lankančios merginos teigia, jog ir pasitikėjimas savimi – garantuotas.
KĄ DARYTI PO ĮVADINĖS TRENIRUOTĖS?
Po šios pamokos bus galima prisijungti į naujokių grupes ir toliau tęsti pole dance mokymąsi.

BŪTINA IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA: 
● Perkant bilietą čia arba
Registracija mokant vietoje grynais 
VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS, todėl prašome registruotis atsakingai. Jei užsiregistravus nebegalite ateiti, būtinai praneškite iš anksto el. p. info@poledancevilnius.lt

Daugiau apie mūsų studiją, užsiėmimus ir ko tikėtis iš pirmos pamokos galite paskaityti čia. :]

Prisijunkite! Lauksime jūsų užsiėmimuose :)

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia