Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

ĮVEIKTI DEPRESIJĄ. Pagalba sergantiems depresija ir jų artimiesiems

Pagalba sergantiems depresija ir jų artimiesiems. 6 savaičių kursas

2023 m. spalio 16 d. – lapkričio 20 d.

Šeši pirmadienio vakarai nuo 18.30 iki 20.00 val.

Vieta: nuotoliniu būdu Zoom platforma

Mokymų vedėjai psichologė – psichoterapeutė Inga Juodkūne ir gyd. psichoterapeutas dr. J.Neverauskas

Registracija į grupę: https://forms.gle/jPGGexKdQYzXnBM7A

Aktualumas

Depresija serga pasaulyje kas penkta moteris ir kas dešimtas vyras. Susirgus vieną kartą depresija yra apie 50% tikimybė, kad ji pasikartos. Gera žinia, kad depresija yra išgydoma, o žmogus gali pats išmokti sumažinti atkryčio tikimybę. 

Depresija yra plačiai tyrinėjama ir vis ieškoma naujų gydymo būdų tiek medikamentų srityje, tiek psichikos, fizinės sveikatos srityse. Tęstiniame 6 savaičių kurse „Pagalba sergantiems depresija ir jų artimiemsiems“ bus pristatyti naujausi depresijos gydymo būdai ir šiuolaikiniai vyraujantys požiūriai į depresiją.

Kas tai?

Tęstinis kursas „Pagalba sergantiems depresija ir jų artimiesiems“ – tai žinių ir įrankių gausus kursas pagrįstas šiuolaikinės psichoterapijos principais. 

„Pagalba sergantiems depresija ir jų artimiesiems“ jums tinka, jei:

 • kenčiate nuo depresyvių būsenų (nebejaučiate gyvenimo skonio, dėl slogios būsenos arba svyruojančių nuotaikų negalite gyventi kokybiško gyvenimo, vis mažiau turite vilties, jog galėsite patirti džiugesį ir pan.),
 • patiriate depresijos atkryčius ir norite sumažinti depresijos pasikartojimo tikimybę,
 • jūsų artimasis serga depresija ir jūs nusprendėte padėti sau išgyventi šį laikotarpį lengviau,
 • esate specialistas, kuris nori gilinti savo ne tik teorines, bet ir praktines žinias.

Kurso nauda:

 • Sužinosite skirtingus depresijos požiūrius ir kaip jie siejasi su gydymo parinkimu;
 • Įgysite praktinių įgūdžių kaip įveikti „nuotaikų kalnelius“, kaip nuraminti minčių spiečių galvoje, kaip valdyti reakcijas į įtampą;
 • Įgysite atjautos ir dėmesingo įsisąmoninimo įgūdžių;
 • Gausite naudingą informaciją ir nuorodas apie depresiją ir jos gydymo galimybes;
 • Tęstinis pagalbos kursas orientuotas į depresijos simptomų mažinimą ir gyvenimo kokybės puoselėjimą, dėl to kurso eigoje turėtų atsirasti daugiau džiugesio ir malonių akimirkų kasdienybėje, daugiau motyvacijos, energijos ir pasitikėjimo savimi.

Temos:

 • Depresijos žemėlapis
 • Elgesio aktyvinimo terapijos (EAT) poveikis depresijai. Fizinių pratimų įtaka psichikos sveikatai.
 • Disfunkciniai mąstymo šablonai ir jų keitimas.
 • Įpročių spiralė.
 • Emocijų reguliacijos įgūdžių lavinimas. Dėmesingas įsisąmoninimas (mindfulness) ir priėmimas.
 • Praeities įtaka depresijai. Kaip dirbti su traumomis?
 • Dėkingumo ir atjautos spiralė.
 • Kaip padėti sergančiajam depresijai?

Kurso metu gausite:

 • 6 savaitinius praktinius užsiėmimus (praktines paskaitas) online (1,5 val.)
 • Praktines užduotis po kiekvieno užsiėmimo
 • Paskaitų įrašus, kuriuos galėsite peržiūrėti 6 mėn. po kurso
 • Visą kurso medžiagą, kurią galėsite naudotis esant poreikiui
 • Seminarą „DEPRESIJA – NE NUOSPRENDIS. Praktiniai pagalbos sau žingsniai”

Kurso pradžia

Data: 2023 m. spalio 16 d. – lapkričio 20 d. Mokymai vyks šešis pirmadienio vakarus.

Laikas: 18.30 – 20.00 val.

Vieta: Zoom platforma

Registracija į grupę: https://forms.gle/jPGGexKdQYzXnBM7A

Kaina

Išankstinė kaina – 139 eur, mokant iki 2023 m. spalio 1 d., įprastinė kaina – 179 eur.

Mokėjimo galimybės. Apmokėti galima 2 būdais:

 1. Sumokėti per Payseros bilietų sistemą: https://tickets.paysera.com/lt/event/iveikti-depresija-savipagalbos-kursas
 2. Padaryti banko pavedimą į sąskaitą: VšĮ Šiuolaikinės psichologijos ir psichoterapijos centras, A/s LT777300010157099482, paskirtis: Depresijos kursas

Registracija į grupę: https://forms.gle/jPGGexKdQYzXnBM7A

Mokymų/grupės vėdėjai:

INGA JUODKŪNĖ – psichologė - psichoterapeutė, dėmesingo įsisąmoninimo (ang. mindfulness) trenerė, autobiografinio romano "Rytoj vėl patekės saulė" autorė. Teikia individualias psichologines konsultacijas ir veda palaikymo grupes. Specializacijos sritys: pagalba esant depresijai, savižudybių prevencija, emocijų valdymas, asmeninių krizių įveikimas, asmenybės augimas. Nuo 2019 m. veda ilgalaikes emocinės paramos grupes patiriantiems depresiją ir nerimą. Nuo 2017 m. veda mindfulness grupes, terapinio rašymo dirbtuves. Daugiau nei 16 metų turi lektoriaus darbo patirties. Rašo savo tinklalapį “Atspirties taškas”. Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos ir Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos narė. 

JULIUS NEVERAUSKAS - medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečiai dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse.

Visiems užsiregistravusiems ir sumokėjusiems išsiųsime prisijungimo nuorodą į renginį po bilietų pirkimo bei priminimą prieš renginį. Labai prašome pasitikrinti SPAM folderius, kad kartais laiškas su nuorodą nebūtų nukeliavęs ten. Laiškas su nuoroda jums bus atsiųstas iš el.pašto: info@zmogausinstitutas.lt, jeigu laiško negausite, rašykite arba skambinkite tel. +370 610 31301.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami