Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

REINKARNACIJA. Naujas požiūris

Viena Tomo klausytojų grupė pageidavo temos apie reinkarnaciją.

Tad kviečiame prisijungti online ir kitus, kuriems įdomu ką šiuo klausimu pasakos Tomas!

Apklausos rodo, kad absoliuti dauguma žmonių tiki reinkarnacija arba ją priima kaip faktą, o ne teoriją.

Pradžioje, kai susiduria su reinkarnacijos tema, žmonės žiūri skeptiškai, tačiau jei gerai pasigilina pradeda suprasti, kad viskas ne taip paprasta kaip dažnai atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Atmesti arba paneigti reinkarnaciją yra neįmanoma taip kaip neįmanoma atmesti religiją. 80-90% pasaulio žmonių yra religingi, nežiūrint visų mokslo pasiekimų. JAV tik 15% žmonių tiki gryna darvinistine evoliucionizmo teorija, o 85% galvoja, kad pasaulis buvo arba sukurtas Dievo arba evoliucionavo Dievo vadovaujamas. Religija kaip tokia, jos tūkstantmetis egzistavimas yra gyvenimo dalis ir mokslinis faktas. O reinkarnacija yra didžiojoje daugumoje pasaulio religijų visais laikais tik su keliomis išimtimis ir šios išimtys sunkiai pagrindžia savo pozicijas.

Pasaulyje yra skirtingos teorijos apie reinkarnaciją. Jei nuosekliai ir rimtai pasigilinti, tai žmonės, tradicijos ir šaltiniai kurie teigia reinkarnaciją, yra pernelyg dideli ir rimti autoritetai, be to tai daro tūkstančius metų, o tie kurie neigia - neturi jokių įrodymų.

Reinkarnacija geriausiai paaiškinama religiniame kontekste, religiniais terminais, religinės logikos viduje. Yra nemažai bandymų paaiškinti ir šiuolaikinės psichologijos metodais. 

Pastaruoju metu yra pasirodę daug rimtų dokumentinių filmų, kurie bešališkai rodo istorijas, kaip maži 3-7 metų vaikai pradeda prisiminti ir pasakoti ankstesnius savo gyvenimus, nuveda ir parodo objektus (žmones, vietas ir daiktus) su kuriais turėjo tiesioginį sąryšį. Tai ne science fiction, o labai rimti tyrimai, kuriuose dalyvauja mokslininkai, ekspertai, liudininkai.

Pasaulyje yra daugybė ekspertinių - insaiderinių sričių, kurias įmanoma paaiškinti tik specialistams ir besidomintiems, o pašaliečiams būtinas rimtas įvadinis parengimas, kad jie suprastų fenomeną. Be to jie turi turėti motyvaciją, kad suprastų. Nes supratimas reikalauja didelės intelektinės įtampos ir pastangų. Jei pašaliečiai turi išankstinę nuomonę - nėra iš viso apie ką kalbėti.

Reinkarnacija yra specifinė sritis. Dvasiniai mokytojai atkalbinėja žmones nepradėti gilintis į reinkarnaciją per anksti, nes tai taip stipriai suaktyvina mintis, kad žmogus negali ramiai gyventi ir reinkarnacijos reiškinius mato visur ir visada. Todėl šis pristatymas yra skirtas tik bendrai įvadinei pažinčiai su tema.

Turinys:

 • Kas tai yra?
 • Metempsichozė, reinkarnacija, transmigracija, atgimimas.
 • Kas miršta, kas „pakimba“, kas transformuojasi, o kas lieka gyventi?
 • Kas reinkarnuoja? Sielos savybės, norai, mintys, siekiai, asmeninio AŠ suvokimas, kūnas?
 • Skepticizmas ir argumentai prieš reinkarnaciją. Jonas M.
 • Kiek apskritai žmonių tiki reinkarnacija? 
 • Kaip tą supranta ir mato įvairios kultūros?
 • Skirtingos religinės teorijos apie reinkarnaciją.
 • Reinkarnacija Biblijoje.
 • Alavitų požiūris.
 • Naujas judėjimas - reinkarnacijų prisiminimo metodas.
 • Moksliniai tyrimai. Kaip tai mato mokslas?
 • Reinkarnacijos įrodymai. Žmonių ir vaikų pasakojimai.
 • Mano asmeninis atvejis.
 • Stipriausias įrodymas.
 • Apibendrinimai

Šiek tiek vėliau bus pateiktas detalesnis turinys

Paskaitos data: Spalio 1 d. 18 val. 

Trukmė: apie 2 val.

Kaina: tik 10 Eur! Renginio dieną: 12 Eur 

Apmokėjus, jums nurodytu el.paštu bus atsiųsta prisijungimo informacija.

Jei transliacijos negalite stebėti tiesiogiai: įrašas jums bus prieinamas dar 2 savaites po transliacijos. Taip pat Tomo 3 lygio Patreonams patreon.com/girdzijauskas

*Šis vebinaras nemokamas įsigyjusiems neribotą prisijungimo prie Tomo mokymų narystę. https://tickets.paysera.com/lt-LT/event/mokymu-sistema-edu-girdzijauskas-com-6993

Dėmesio! Apmokėti galima ir kitais būdais (paypal ir kt): https://bit.ly/apmokejimobudai

Klausytojų atsiliepimai:

 • L.M.: Gerb.lektoriau. Visų pirma noriu Jus pagirti, palengva stebiu Jūsų mokymus jau ne pirmi metai, dar niekas nėra išlaikęs tokio vientisumo, kryptingumo, organiškumo savo mokymuose.
 • Kristina: Tomai, mus su vyru sužavėjo Jūsų sugebėjimas klausytis. Jus girdite tai ko žodžiais nepasako ir sukoncentruotas klausymas netgi matosi Jūsų veide. Beabejo taipat puikus patarimai is kuriu mokomės. Ačiū.
 • Laura: Pati esu buvusi ir likau labai patenkinta p. Girdzijausko paskaita „Moterims apie vyrus“ – nors praėjo keleri metai, vis dar jaučiu naudingas šios paskaitos pasekmes savo asmeniniam gyvenimui.

APIE Tomą: Jis vadovaujasi autodidaksijos (arba mokymosi visą gyvenimą, „lifelong learning") principais, yra studijavęs itin daug mokslo sričių ir užsienio kalbų, trimis kalbomis (lietuvių, anglų, rusų) skaito unikalias plataus tematinio spektro paskaitas (greitojo mokymosi, vadovavimo psichologijos, karjeros, vertybių, bendravimo, šeimos santykių, vaikų auklėjimo, sveikatos ir kt. temomis). Jo sukauptos žinios neturi analogų Lietuvoje ir retai sutinkamos net ir svetur dėl jų gilumo, aktualumo, naudojamų itin retų (senųjų civilizacijų, kultūrų bei filosofinių) šaltinių įvairovės bei sintezės. Seminaruose plačiai naudoja ir Vakarų kultūros palikimą.

Straipsniai:
• 15min.lt/vardai/naujiena/archyvas/teologas-ir-psichologas-t.-girdzijauskas-teigia-atrades-laimingos-santuokos-formule-1060-70752
• delfi.lt/gyvenimas/meile/t-girdzijauskas-norint-sekmingos-santuokos-kurti-seima-reikia-tarp-18-23-metu.d?id=64063302
• tavovaikas.lt/lt/kudikis/mamos-kertele/g-11612-ko-is-tiesu-moteriai-reikia-labiau-rupintis-seima-ar-daryti-karjera
• delfi.lt/gyvenimas/seima/t-girdzijauskas-jei-berniukus-lietuvoje-mokytu-vyrai-vyru-savizudybiu-problema-isnyktu.d?id=64063300
• delfi.lt/gyvenimas/meile/t-girdzijauskas-norint-sekmingos-santuokos-kurti-seima-reikia-tarp-18-23-metu.d?id=64063302
• delfi.lt/verslas/verslas/tgirdzijauskas-i-viska-atsakyta-pries-tukstancius-metu.d?id=22058939
• bernardinai.lt/straipsnis/2010-01-12-tomas-girdzijauskas-ko-vyrai-ir-moterys-nezino-vieni-apie-kitus/38303

Daugiau atsiliepimų>>https://girdzijauskas.com/atsiliepimai/

Daugiau produktų>>https://www.girdzijauskas.com/shop/

Tomas Girdzijauskas:

 


 Taip pat galite užsakyti Tomo konsultaciją (gyvai arba online). 1 val. ind.asmenims - 30 Eur. Užsakyti info@girdzijauskas.com

82299333-2791942394182215-6726178089891528704-o.jpeg?00ee493b3707f259dde8aac345b868c2

 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami