Kas dar nežino...Kaip Pasiekti Vyro (ar Moters) Širdį per Skrandį?Kas dar nežino:Kaip Pasiekti Vyro (ar Moters) Širdį per Skrandį? Nauji receptai Valentino dienos proga! Speceliuose sveikatinančiuose patiekalų gaminimo kursuose: „Sveikos Mitybos Įgūdžiai Šeimoje“. Kas tavęs lauke renginio metu?

  • Specialus meniu: Tiesa, kad kelias į vyro širdį per skrandį? Valentino dienos proga nusprendėme sukurti specialų meniu, kuris puikiai tiks, nustebinti savo antrą pusę įpatingu sveiku ir skaniu maistu!
  • Paprasti ir kasdieniška: Nieko sudėtingo, bet puikiai tinka kiekvienai dienai tiems ir toms, kas nenori virtuvėje praleisti valandų valandas, bet nori valgyti skaniai ir sveikai.
  • Nauji skoniai: Zita ir Žilvinas Užkuraičiai yra pasiruošę pasidalinti naujais (dar nerodytais) receptais būtent meilės dienos proga!
  • Tinka visiems: Sveikatinančių patiekalų gamybos kursai yra pritaikyti visiems, kas ieško savo virtuvėje naujų skanių skonių (Nepriklausomai, nuo Jūsų mitybos įpročių)!
  • Skanus ir sveikas maistas: Vieni žinomiausių Lietuvoje Vedų virtuvės, grįstos vegetarizmo principais, „ambasadoriai“ - Žilvinas ir Zita Užkuraičiai supažindins su įvairiais prieskonius, kurie ne tik praturtina patiekalus subtiliais aromatais, bet turi ir gydomųjų savybių.
  • Išsami informacija: Kursų metu informacija pateikiama trejopai: pateikiama bendras požiūrio kontekstas, ekologijos samprata, pateikiami konkretesni patarimai ir receptai.
Daugiau informacijos:
http://kursai.gangarestoranas.lt/vasario12
info@gangarestoranas.lt
+37063030022

Lokalizacja wydarzenia