Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Kūrybiškumo festivalis ADC*LT 2023

ADC*LT sveikina jus su ketvirtuoju kūrybiškumo festivaliu, kuris skirtas dizaino, reklamos ir Lietuvos kūrybos sektorių bendruomenei. Festivalis siekia skatinti keitimąsi patirtimi ir geriausiomis praktikomis, apdovanoti stipriausius pastarųjų metų darbus bei prisidėti prie jaunųjų kūrėjų kompetencijų ugdymo. Šiais metais spalio 13 d. taip pat pakviesime į naują traukos lokaciją Naujamiestyje - Cyber City!

Festivalio iniciatoriai - Lietuvos Dizaino Asociacija (LDA).

Projektą dalinai finansuoja - Lietuvos kultūros taryba

Šių metų festivalio tema – AUGTI IR AUGINTI. Tai dviašmenis iššūkis, su kuriuo kasdien susiduria jau šiokią tokią patirtį sukaupę kūrėjai. Vadovavimas sau ir kitiems, imposterio sindromas ir kūrybinė lyderystė dirbtinio intelekto amžiuje.

Festivalio programa:

10:00-18:00 konferencija

11:00-15:00 jaunųjų talentų programa

19:00 apdovanojimai

Festivalį tradiciškai sudarys trys dalys:

KONFERENCIJA. Šiemet išgirsime užsienio ir Lietuvos pranešėjus bei diskusijos panelių dalyvius, kurie nagrinės ne tik asmeninį profesinį augimą kūrybinėse industrijose, bet ir problemas, su kuriomis susiduria geri specialistai tapę vadovais.

APDOVANOJIMAI. Konkurso žiuri, atrinkta iš industrijos kolegų visame pasaulyje, išrinks stipriausius praėjusiųjų metų dizaino, reklamos, komunikacijų projektus, kurie vėliau gaus teisę dalyvauti tarptautiniame ADC*E festivalyje. Šie metai bus pirmieji, kuomet festivalis turės dvi komisijas: reklamos ir dizaino darbams vertinti. Festivalio kulminacija – apdovanojimai, per kuriuos yra skelbiami šių metų geriausieji ir švenčiamas kūrybiškumas!

JAUNIEJI TALENTAI. Tai galimybė jauniems kūrėjams gauti įžvalgų ir patarimų iš savo srities profesionalų. Portfolio peržiūrų metu reklamos, fotografijos ir dizaino srities naujokai, turės galimybę pademonstruoti savo portfolio mentoriams bei gauti jų grįžtamąjį ryšį. Programa vyksta jau nebe pirmus metus, todėl čia buvo atrasta nemažai talentų, daug kūrėjų yra gavę darbo pasiūlymus iš savo mentorių. Kaip ir kasmet bus ieškomas tas vienintelis darbas, kuris keliaus į ADC*E jaunųjų talentų kategorijos finalą.

Registracijos atšaukimo ir mokesčio grąžinimo sąlygos

Registracijos gali būti atšaukiamos iš anksto informuojant festivalio organizatorių el. paštu info@adclietuva.lt. Atšaukimo sąlygos:

  • Registracija atšaukta iki rugsėjo 24 d. imtinai – grąžinamas 100% mokestis atskaičius 2 Eur administravimo mokestį.
  • Registracija atšaukta rugsėjo 25 - spalio  8 d. imtinai periode - grąžinamas 50% mokestis.
  • Registraciją atšaukus nuo spalio 9 d. mokestis negrąžinamas.

Visi grąžinimai bus atlikti per 1 mėnesį nuo renginio pabaigos. 

Renginio dieną bus taikomi tą dieną galiojantys Operacijų vadovo reikalavimai. Įsigyjant bilietą į  renginį, pirkėjas sutinka laikytis renginio dieną galiojančių reikalavimų.

Daugiau informacijos: www.adclietuva.lt

Kontaktinė informacija: info@adclietuva.lt

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia