Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Pinigai ir kūnas. Sąmoningo šokio, judesio, geštalto terapijos ir somatinio patyrimo seminaras (11.17)

Kiek tavo nervų sistema gali priimti ir sutalpinti pinigų?

Mūsų kūnas - itin išmintingas kūrinys. Jis daro viską, kad sau padėtų. Eidami gyvenimo keliu mes patiriame daug įvairiausių išgyvenimų, streso, jausmų. Visa tai palieka įspaudus mūsų nervų sistemoje ir sukuria tam tikrus elgsenos ir reakcijos modelius, kurių paskirtis - išvengti pasikartojančių pavojų, išlaikyti kiek įmanoma daugiau balanso ir pusiausvyros, kad mūsų organizmas nenukentėtų.

Pinigai, turtas - tai laisvė, nepriklausomybė, galia ir galimybės. Tačiau tuo pačiu jie kiekvienam iš mūsų turi kitokią, papildomą reikšmę. Ši tema gali kelti baimę, stresą, nevertumo, pavojaus būti atstumtam jausmą. Per ilgą laiką pinigai mūsų gyvenime aplimpa gausybe papildomų reikšmių, kurios mums trukdo su jais užmegzti harmoningus santykius, gyventi ramybėje ir gausoje vienu metu. Gyvenimo kelyje mes patiriame stresines situacijas (traumas), perimame įsitikinimus ir papildomas reikšmes iš aplinkos, iš matytų patirčių, religijos, protėvių bei kitų artimiausių mus supančių žmonių. Visa tai, kaip įspaudai, lieka mūsų kūno atmintyje.
Klausimai, kurie dažnai kyla šioje temoje:

Kodėl aš išleidžiu per daug pinigų?
Kodėl aš vengiu pasižiūrėti į savo finansinę situaciją?
Kodėl aš niekaip nesutaupau pinigų?
Kodėl aš uždirbu mažiau, nei norėčiau?

Visi atsakymai slypi jūsų kūne.

Koks kūno, nervų sistemos ir pinigų tarpusavio ryšys?

Išgirdus žodį “pinigai” ar vos tik apie juos pagalvojus - mūsų kūnas reaguoja. Pavyzdžiui, mūsų kūno raumenys įsitempia, mes jaučiame nerimą, “pametame” žemę iš po kojų, mūsų sistema ruošiasi pavojui, susispaudžia. Tokioje būsenoje neįmanoma būti kontakte ar mainuose su aplinka ir pinigais, mes uždarome kelią atvirumui, priėmimui ir davimui.

Mes negalime pakeisti to, kas mums nutiko. Bet mes galime pakeisti savo nervų sistemos būseną, reakciją į pinigų temą - šiandien. Mes galime išeiti iš uždaro streso ir pinigų rato. Niekada nevėlu pradėti nuo pradžių - išmokti, išvystyti gebėjimą priimti/gauti, išlaikyti ir disponuoti pinigais.
Viskas prasideda - nuo ryšio su kūnu užmezgimo - kūno sąmoningumo (angl. felt sense).

Šio seminaro metu į pagalbą pasitelksime somatinio patyrimo, kūno terapijos, sąmoningo šokio ir judesio technikas, kuriomis tyrinėsime ir mokysimės įsižeminti, susitikti su savo kūnu, pajausti, išjudinti užstrigusią energiją kūne ir saugiai išsiplėsti. Į pagalbą pasitelksime resursus - vienas kitą, rašymą, piešimą, judesį, palaikymą, dalijmąsi ir buvimą kartu šioje temoje.
Tai patyriminis seminaras, kurio metu ieškosime būdų sureguliuoti savo nervų sistemos veiklą, atrasti saugumo jausmą kūne, prisiliesime ir išjudinsime senų patirčių ir sąsajų įspaudus.
Mokysimės komfortiškai būti kūne ir pinigų temoje vienu metu.

 

SEMINARĄ VEDA:

AGNĖ DIČIŪTĖ (The Living Body) - sąmoningo šokio ir judesio fasilitatorė, geštalto psichoterapeutė bei Somatic Experiencing™ (Somatinio patyrimo, darbo su traumomis per kūną) praktikė. Agnė gyvena Italijoje, dirba su žmonėmis individualiai (Italijoje, Vilniuje ir internetu) bei veda grupes įvairiose pasaulio šalyse.

Seminaras vyks lietuvių kalba.

VIETA:

LOW AIR šokio mokykla, Gedimino pr. 2A (3 aukštas), Vilnius

DATA ir LAIKAS: Lapkričio 17d.

  • Lapkričio 17 d. (penktadienis) 19:00 - 21:30 -atviras/apšildantis sąmoningo šokio ir judesio vakaras

KAINA:

  • Pirmieji 10 vnt. bilietų - 20 Eur. Vėliau - 25 Eur.
  • Pratęsti šokio kelionę kviečiame ir likusį savaitgalį (11.18-19),  bilietai čia: https://bit.ly/3ty9UQZ

REGISTRACIJA:

Gavę Jūsų apmokėjimą, likus savaitei iki renginio atsiųsime papildomą el.laišką su informacija apie seminarą. 

Atšaukus registraciją avansinis mokestis grąžinamas tik force majeure (valstybės patvirtinta ekstremali padėtis), nelaimės ar artimųjų netekties atvejais.

NAUJIENA- karmos taškų dėžutė! 

Padovanok galimybę vienam finansinius sunkumus patiriančiam žmogui sudalyvauti šiame seminare. Viskas, ką sumokėsi viršaus atiteks jo bilieto kainos padengimui. 

Mūsų filosofija - pinigai neturėtų būti trukdis žmogaus augimui. Tokių žmonių sąrašas visuomet yra ir mes nuolat ieškome būdų priimti visus norinčius. Jei jauti, kad nori padaryti kažką prasmingo ir gražaus - tai tavo proga!

INFO ir KLAUSIMAI:

info@consciousdance.lt

https://fb.me/e/3UHQZwSPI 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia