Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Savivertė. Kodėl esame linkę save nuvertinti ir kaip sau padėti? SEMINARO ĮRAŠAS

Žema savivertė - pastaruoju metu itin dažnai aptariamas reiškinys, ypatingai analizuojant santykių bei savirealizacijos temas. Tai tapo tarsi diagnozė ieškant atsakymų į klausimus - kodėl nedrįstu atvirai išsakyti savo jausmus partnerystėje? Kodėl negebu nubrėžti ribų santykiuose su kitais žmonėmis? Kodėl man sunku paprašyti didesnio atlygio už savo darbą ar kūrybą? Kodėl tikiu, kai kiti sako, jog noriu per daug? Ir dar daugybei panašių klausimų diktuojamas atsakymas - tu turi menką savivertę. O kokia yra ta "nemenka", sveika savivertė? Iš ko ji susideda? Kaip ją sustiprinti? Ar tikrai reikia po kaulelį narstyti praeities įvykius, siekiant atkapstyti žemo savęs vertinimo priežastis, o galbūt yra kažkas, ką galima padaryti jau dabar ir taip priartėti prie norimo rezultato?

Kalbėsime apie:

1. Savivertė - žema, perdėtai aukšta ar adekvati?  Kodėl svarbu atpažinti?

2. Kaip atskirti, tai savęs nuvertinimas ar sveikas kritiškumas savo paties  atžvilgiu?

3. Kaip žema savivertė veikia mūsų santykius ir savirealizaciją?

4. Pasitikėjimas savimi - kodėl jo dažnai pritrūksta? 

5. Paprasti kasdieniai ritualai, galintys padėti labiau pasitikėti savimi.

 

Šiame seminare pasidalinsiu atsakymais į šiuos klausimus bei paprastais praktiniais patarimais, ką čia ir dabar galima pradėti daryti, kad priartėtumėte prie aukštesnio, sveiko savęs vertinimo bei padidintumėte pasitikėjimą savimi siekiant savo tikslų ir svajonių.

 

Seminarą veda: 

Milda Simanavičė  - šeimos ginčų mediatorė, Lietuvos Mediatorių Rūmų narė, jau ketvirtus metus sėkmingai padedanti poroms  taikiai spręsti skyrybų procese kylančius ginčus. Sertifikuota koučingo ir NLP specialistė, Online koučingo mokyklos dėstytoja. Mokymų trenerė, pravedusi įvairius savęs pažinimo transformacinius mokymus jau daugiau nei 1000 dalyvių. Moterų mentorė tarpasmeninių santykių ir komunikacijos klausimais. 

 

SEMINARAS ĮVYKO 2023.10.01  20 val. privačioje Facebook grupėje (nuoroda: https://www.facebook.com/groups/1083662899715171/  )

ŠIUO METU YRA GALIMYBĖ PRISIJUNGTI IR PERŽIŪRĖTI ĮRAŠĄ.

Visi dalyviai, užsiregistravę į renginį elektroniniu paštu gaus pakvietimą prisijungti į uždarą Facebook grupę (PASITIKRINKITE ŠLAMŠTO APLANKĄ, kartais laiškai su kvietimu patenka ten).

Po seminaro - įrašas liks grupėje, kad dalyviai , negalėję perklausyti tiesiogiai, galėtų peržiūrėti vėliau  jiems patogiu metu.

 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami