Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

SUPPORT

Palaikymas mus yra labai svarbu, kad Fashion Week Klaipėda šventė būtų įsimintina ir galėtume tęsti festivalį.

Čia panašiai kaip Kickstarter, Indiegogo, GoFundMe ar Patreon. 

Jūs palaikote mus, o mes tęsiame gerus darbus.

Fashion Week Klaipėda rugpjūčio 2-6 dienomis.

Už palaikymą - mūsų dovana Jums:

€20 - terbelė;

€50 - terbelė ir marškinėliai;

€100 - terbelė, marškinėliai ir kvietimas į pasirinktą renginį;

€150 - terbelė, marškinėliai ir kvietimai į visus renginius;

€200 - terbelė, marškinėliai ir kvietimai į visus renginius;

€250 - terbelė, marškinėliai ir kvietimai į visus renginius +;

€500 - terbelė, marškinėliai ir kvietimai į visus renginius +;

(Automatiškai išrašoma sąskaita faktūra.)

Norite paremti daugiau ar kitaip - parašykite info@fwklaipeda.lt.

Ačiū!

Mados savaitė Klaipėdoje / Fashion Week Klaipėda yra vienas reikšmingiausių mados industrijos vystymosi veiksnių šalyje. Festivalis prisidėjo prie tokių kostiumo dizainerių kaip Liucija Kvašytė Starinskienė, Kristina Sviderskaitė, Diana Paukštytė, Ugnė Martinaitytė, Vida Strasevičiūtė, Justina Semenčikaitė, Rimantė Rimgailaitė ir kitų kūrėjų iš Lietuvos ir užsienio kūrybinio ir profesinio augimo.

Festivalis formuoja srities tendencijas, įtakoja naujovių ir technologijų taikymą bei diegimą, kuria bendradarbiavimo tinklus. 

Mados festivalio metu vyksta: viešos paskaitos visuomenei; mados parodos; mados industrijos forumas; verslo dirbtuvės; tinklaveikos susitikimai; partnerių iniciatyvos ir renginiai; prekių ženklų paroda (showroom); kostiumo dizainerių kolekcijų pristatymai. Festivalyje dalyvauja profesionalūs kostiumo dizaineriai, kūrėjai ir pranešėjai iš Lietuvos ir užsienio.

Projekto metu kuriasi bendradarbiavimo tinklai, vystomas tarptautinis bendradarbiavimas, dalinamasi patirtimi. Mada yra meno ir kūrybinių industrijų sintezė, ir apima daugelį gyvenimo sričių; sukuria sąlygas betarpiškam kultūros ir kūrybinių paslaugų prieinamumui plačiai auditorijai ir įsitraukimui į kūrybinius procesus. Festivalio metu susitinka skirtingų kultūrų, socialinių ir ekonominių padėčių dalyviai, skatinama tolerancija, kuriama gerovės visuomenė bei skatinamas kūrybinis, kritinis, inovatyvus mąstymas, kūrybiškumas.

Festivalio metu kuriasi naujos iniciatyvos, auga projekto rezultatų sklaida, kuriamos naujos auditorijos. Dalyvavimas projekte vysto dalyvių kompetencijas, sudaro sąlygas integruotis į kultūros rinką, tęsti kūrybinius ieškojimus ir darbus šioje dizaino srityje. Konsultuojami srities profesionalų, dalyviai kuria inovatyvius sprendimus produktų vystymo, gamybos ir pristatymo stadijose. Taip pat atranda naujus kelius vedančius link tikslinių auditorijų bei atitinkamų rinkos segmentų.

Atsiliepimuose festivalio dalyviai teigia, jog šis mados festivalis yra išskirtinis Lietuvoje, suteikia unikalias galimybes kelti profesionalumą, vystyti inovatyvias idėjas bei pristatyti savo kūrybą, taip pat kurti ir vystyti bendradarbiavimo ir verslo ryšius. Festivalio metu savo kūrybą pristato profesionalūs kostiumo dizaineriai, taip pat sudaromos sąlygos ir jaunųjų kūrėjų pristatymams. 

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia