Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Zinzino seminaras sveikatos, grožio, sporto ir medicinos specialistams

Esate savo srities specialistas, kuris rūpinasi žmogaus kūnu ir siekia geriausių įmanomų rezultatų? 

Savo klientui norėtumėte duoti daugiau, nes:
...pastebėjote kliento odos sudirgimus... 
...tamsius paakius... 
...slenkančius plaukus ar lūžinėjančius nagus?..
...girdėjote jo nusiskundimus apie nuovargį... 
...dažnus peršalimus ar uždegimus?..
...raumenų ar nugaros skausmus?..
...niekaip nekrentančiu svoriu?..

O gal esate toks specialistas, kuris profilaktiškai primena pasidaryti sveikatos tyrimus, pataria, kaip pakoreguoti mitybą ir įtraukti į maisto racioną ar kasdienius ritualus tam tikrų produktų?
Jei į kažkurį punktą atsakėte "taip", tai šis kvietimas jums!
Šiais laikais kosmetologinės, kineziterapinės, masažinės bei kitos sveikatos ir kūno priežiūros procedūros nebeįsivaizduojamos be visapusišką, holistinį požiūrį turinčio specialisto.
Šis renginys tai skandinavų kompanijos Zinzino pasiūlymas įsidiegti diagnostiką ir sveikatos stiprinimo produktus.
Praktika rodo, kad procedūros, pasitelkiant naujausius išradimus, stiprinančius žmogaus kūną iš vidaus, padeda pasiekti ypač gerų rezultatų
Zinzino kompanijos kuriamos priemonės – tai novatoriški įrankiai, kuriuose įdiegti naujausi technologiniai sprendimai. Tai padeda gerinti įvairiausias sveikatos būkles paprastu būdu.
Ir, žinoma, šis seminaras tai kvietimas sužinoti bendradarbiavimo galimybes su šia skandinavų įmone. Suteikdami tokią pagalbą turite galimybę išlaikyti ir padidinti ilgalaikių patenkintų klientų srautą.
Renginio metu susipažinsite su kraujo tyrimais sveikatos rodiklių įsivertinimui, bei produktais, skirtais tęstinei korekcijai namuose. 
Sužinosite produktų išskirtinumus, naudojimo ypatumus. 
Renginyje turėsite galimybę ne tik susipažinti su priemonių sudėtinėmis dalimis, bet ir padegustuoti skonius, pamatysite kaip paprasta juos įsivesti į kasdienę rutiną.
Renginyje online dalyvaus gyd. Kęstutis Matulionis, kuris jau 13 metų šią praktiką naudoja dirbdamas su žmonėmis.

Tai bazinis seminaras, kurį rekomenduojame kaip pirmąjį, norint daugiau sužinoti apie Zinzino produktus ir galimybę bendradarbiauti su šia kompanija.
Visų renginio svečių laukia dovanos ir loterija, kurios metu 3 laimingieji turės galimybę nemokamai atlikti vieną iš mūsų Balanso kraujo tyrimų.

Organizator bierze odpowiedzialność za jakość wydarzenia. Organizator podejmie decyzję o zwrocie pieniędzy, jeśli wydarzenie nie odbędzie się lub zostanie przełożone. Szczegółowe informacje na temat okoliczności i zwrotów kosztów znajdziesz w dokumencieOkoliczności Związane z Wydarzeniami

Lokalizacja wydarzenia