Rejon: Międzynarodowe
Język: Polski
Zmień

Žygis į Aukštumalos aukštapelkę

Nuženkite nuo Aukštumalos pažintinio tako (Šilutės raj.) ir susipažinkite su pelke iš arčiau! Siūlau leistis kartu į vienos dienos trukmės, 12-18 km ilgio žygį, įveikiant įvairias gamtines kliūtis, šokinėjant per kanalus ir apeinant liūnus. Žygio metu sužinosite ir išmoksite atskirti, kur baigiasi apypelkio miškai, o kur prasideda aukštapelkės plynė, kokie požymiai liudija, kad pelkė yra gyvybinga, o kokie – kad ji nyksta. Sužinosite naujausias pelkėtyros mokslo tendencijas, pasigrožėsite pelkės ežerokšniais ir paragausite jų vandens.

Atsižvelgiant į jautrų gamtinį kompleksą, dalyvių skaičius ribojamas.

Būtina turėti neperšlampančią avalynę (guminius batus) ir atsarginį rūbų komplektą.  Įsimeskite bent keletą porų sausų kojinių. Taip pat pasirūpinkite užkandžiais ir gėrimais - pelkėje praleisim visą dieną! Neišdildomi įspūdžiai garantuojami!

 

Susitikimo vieta - Aukštumalos pažintinio tako pradžioje, lengviausia rasti į google maps žemėlapį įsivedus "Aukštumalos pažintnis takas". LKS-94 koordinatės 332258, 6142369, kelyje Nr. 4217 Šilutė-Kintai. http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=lt#q=332258,6142369, 

Filmukas apie žygį čia https://www.youtube.com/watch?v=n4FCUmpmUIc

KILUS KLAUSIMAMS skambinti tel.Nr. 868870557, rašyti e-mail k.mudinaite@gmail.com

Lokalizacja wydarzenia