Regiune: Statele Unite ale Americii
Limbă: Română
Schimbaţi

LRT OPUS TERASA: Pilnatys

Trečiadienį, birželio 5 d. „LRT Opus terasos“ scenoje – merginų grupė „shishi“.

„shishi“ – viena iš nedaugelio merginų grupių Lietuvoje. Anksčiau scenoje matytos su „Ministry of Echology“, „Umiko“, „Kotori“, „Rok & Dom“, „Elle G“ grupėmis, pirmą koncertą po „shishi“ vardu trejetas sugrojo prieš metus. Merginos save pristato paprastai - bosas, būgnai, gitara, trijų choras ir voila.

Grupė gimė prieš dvejus metus, kad grotų rap/trash/surf/soul muziką – tokią, kurios ir pačios mėgsta klausyti. 2018 m. rugsėjį grupė pristatė debiutinį albumą „NA x 80“.

 DAUGIAU APIE GRUPĘ:

 

LAIKAS:

  • 18:30 Atveriame duris
  • 20:00 Koncerto pradžia

BILIETAI:

  • Išankstiniai bilietai internetu – 3 € (iki renginio dienos 10 val.). Renginio dieną nuo 10 val: 5 €.
  • Prie durų: 3 €  (tiems, kas iki birželio 5 d. 10 val. renginyje pasižymės Going), 5 € - nepasižymėjus.
  • Vaikams iki 8 metų nemokamai.

 STALAI:

  • Dvivietis stalas + 2 bilietai:  16 eur
  • Trivietis stalas + 3 bilietai: 24 eur
  • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 32 eur

 

APIE TERASĄ:

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban farming“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Pirmadieniais terasoje vyks „Local Mondays“ renginiai, kur pasirodys garsiausios lietuviškos grupės. Antradieniais terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse, dėl titulo kovos daugiausiai žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais vyks alternatyvios muzikos grupių koncertai, o taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/lrt-opus-terasa

Locația evenimentului