Regiune: Statele Unite ale Americii
Limbă: română
Schimbaţi

Mokymai "Vaikystės žaizdų gydymas"

Vaikystėje patirti emociniai išgyvenimai daro didelę įtaką tolimesnei žmogaus raidai, jo gyvenimo scenarijui. 

Nesusiklosčiusius santykius su mama, tėčiu, kitais artimaisiais nesąmoningai stengiamės ištaisyti, dar ir dar kartą išgyventi atkurdami panašias situacijas santykiuose su kitais žmonėmis, o ypač, kurdami santykius su priešinga lytimi, o vėliau - auklėdami savo vaikus. Toks nesąmoningas gyvenimo scenarijus dažniausiai sukuria daug pasikartojančių problemų. Išsilaisvinus nuo emocinio įspaudo, glūdinčio pasąmonėje, mes gauname galimybę kurti savo gyvenimą, vystyti santykius sąmoningai, be praeities nuoskaudų, baimių ir nepilnavertiškumo kompleksų.

Net tada, kai santykiai puikūs, vis tiek turime surinkę komplektą nuoskaudų ir lūkesčių, kaip tėvai turėjo mus auklėti, kaip jie dabar turi elgtis, kaip bendrauti su mumis, kaip palaikyti mūsų gyvenime ir pasirinkimuose. Sutinkame arba kaunamės su jų žodžiais, mintimis. Nešiojamės įvairias mintis ir jausmus, kilusius iš santykių su tėvais. Pagal tai kuriame savo visus kitus santykius, nesąmoningai norėdami ištaisyti tai, ką patyrėme vaikystėje.

Vasario 4 d. 18 val. kviečiame į mėnesio trukmės praktinių užsiėmimų ciklą emocijų paleidimo technikos pagrindu "Vaikystės žaizdų gydymas"

Mokymai sukurti emocijų paleidimo technikos pagrindu, pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą. 

Mokymai vyks pusiau "gyvi", pusiau internetu, todėl jungtis gali visi, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti žmogui efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai. 

Užsiėmimų struktūra:

Kiekvieną pirmadienį 18 val. vyks "gyvi" susitikimai Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje Vilniuje, Vytenio g. 10, kurie bus transliuojami internetu per video konferencijų programą Zoom, kuri leidžia matyti ir girdėti vieniems kitus. Todėl į mokymus gali jungtis visi, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos ar galimybių atvykti. Tie, kurie susitikimus stebės per Zoom, galės būti ne pasyvūs stebėtojai, o aktyvūs dalyviai, nes ši programa duoda tokias galimybes. Be to, bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e.

Kiekvieną ketvirtadienį 18 val. vyks Zoom susitikimai, kurių tikslas - atsakyti į visus mokymų dalyviams savarankiško darbo metu kylančius klausimus. 

Susitikimų trukmė: 2-3 val.

​Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyviai. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu dalyviams į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti ar parsisiųsti sau į kompiuterį. 

Kiekvieno pirmadienio susitikimo metu gausite naują darbo su savimi temą, idėjas, klausimus sau, namų darbus, užduotis, kurias kasdien atliksite savarankiškai.

Temos:

Vasario 4 d. 18 val. - "Aš ir mano vaikystė": susipažinimas, kas yra emocijų paleidimo technika kaip tai veikia, kodėl veikia, kaip panaudoti vaikystės žaizdoms gydyti?

Vasario 11 d. 18 val. - "Aš ir mano mama" 

Vasario 18 d. 18 val. - "Aš ir mano tėtis"  

Vasario 25 d. 18 val. - "Aš ir kiti mano vaikystėje dalyvavę žmonės".

Šis ciklas sukurtas orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą. Kiekvieno susitikimo metu gausite namų darbus, užduotis, kurias kasdien atliksite savarankiškai. Jūsų gyvenimas, santykiai jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir jums sukurti santykius, kurių trokštate!

Mokymų kaina 80 eur (8 susitikimai ir palaikymas grupėje, kilus klausimams darant savarankiško darbo užduotis)

Jei gyvenate užsienyje ir negalite atlikti mokėjimo nusiperkat bilietą - parašykite ir susitarsime.

Jei aktualu mokėti dalimis - parašykite, susitarsime.

Jei jūsų finansinė padėtis sunki ir net dalimis sunku išsimokėti, parašykit ir susitarsime. 

Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų. ;)

Mokymus veda: Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora.

Šiuo metu Asta jau šešis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, Young Living holistinės pasaulėžiūros ambasadorė.

Susitikimų transliacijų nuorodą gaus mokymų dalyviai dieną iki mokymų.

Jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, galėsite pasižiūrėti įrašą jums patogiu metu. Įrašas bus įdėtas uždaroje grupėje Facebook'e. Tam, kad galėčiau jus prijungti prie grupės, mes turime būti FB'e draugai :)

Kilus klausimams, galite susisiekti el.p. asta.ivaskeviciute@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką :)

 

Laukiame Jūsų!

www.pazinimassaviraiska.lt

Locația evenimentului