Regiune: Internaţional
Limbă: Română
Schimbaţi

Pažinčių renginys "Speed dating" 20-27 m., Kaunas

Jaunimas tikrai nesiskundžia pažinčių gausa, kai atrodo susipažinti galima visur: universitete, bibliotekoje, klube ar net gatvėje. Tačiau ne kiekvienas turi tiek entuziazmo ir drąsos visų klausinėti ar tas žmogus šiuo metu nori bendrauti, ar jis neturi antros pusės, ar aš jam patinku? Ir daugybė kitų klausimų, kuriems atsakyti reikia laiko ir iš ties atviro charakterio. Kviečiame dalyvauti Speeddating renginyje, kuriame be jokių įsipareigojimų ir psichologinės įtampos vos per 1 valandą susipažinsite mažiausiai su 10 vaikinų ar merginų, kurie taip pat ieško draugų, pažinties ar antrosios pusės.

Taigi, viskas vyksta paprastai: renginyje dalyvauja vienodas panašaus amžiaus moterų ir vyrų skaičius. Su vienu dalyviu bendraujama vos 4 minutes, suskambėjus signalui, einama prie kito ir t.t. Kiekvienas dalyvis specialioje kortelėje po naujos pažinties pažymi, ar norėtų dar kartą tą žmogų sutikti. "Taip" reiškia, jog tai žmogus, su kuriuo Tau buvo malonu bendrauti ir norėtumei su juo susitikti ateityje. Organizatoriai per kelias valandas suveda rezultatus ir dalyviai, vienas kitam pasakiusieji „Taip“, gauna vienas kito kontaktus.

Prieš įsigijant bilietą rekomenduojame svetainėje www.speeddating.lt pasitikrinti ar yra laisvų vietų, nes dalyvių skaičius renginyje ribotas.
Įsigijus bilietą čia, prašome susisiekti su organizatoriaus (tel.nr. + 370 674 18881 ar el.p. info@xxiarenginiai.lt), kad galėtume jus įtraukti į dalyvių sąrašą.

Daugiau informacijos: www.speeddating.lt

Locația evenimentului