Регион: Соединенные Штаты
Язык: русский
Изменить

Biblijiniai aliejai su Dalia Butkevičiene

aromaterapija-bilijiniai-aliejai-1x1-18-30.jpeg?a617c56410ee0258883c5d37e021dfc7

Apie ką byloja biblijiniai eteriniai aliejai?

Virtuali paskaita

Gražų gruodžio 18 d. vakarą praleiskime kartu ir patirkime dešimt sakralinio aromato prisilietimų! Sužinok, ką byloja biblijiniai eteriniai aliejai!

Pats tamsiausias ir šalčiausias metų laikas yra ir pats šventiškiausias. Tai metas, kai norisi tikėti stebuklais. Juk būtent dabar artėjant Kalėdoms visa gamta nurimsta ir laukia… Laukia STEBUKLO. Jo laukiame ir mes.

Biblijiniai kvapai – tai dar viena sakralumo forma, primenanti turtingą praeities istoriją ir kviečianti tai patirti, sustoti ir aiškiau įsižiūrėti į tai, kas mums brangu ir amžina!

Šioje paskaitoje, net dešimt sakralinių aromatų mus pakvies atrasti naujų šventumo apraiškų mūsų kasdienybėje.

Pasakosime apie biblijinių kvapų reikšmes, ypatingą jų poveikį ir nauda mūsų emocinei ir fizinei sveikatai.  

🟢 Paskaitą veda Dalia Butkevičienė – aromatologė, sertifikuota integratyviosios aromaterapijos specialistė besigilinanti į prancūzų mokslinės-medicininės aromaterapijos pagrindus. Nuo 2014 metų domisi ir dirba su terapinės klasės aromaterapiniais aliejais bei moko kitus saugios aromaterapijos pagrindų.

 

➡️ 🎟️ REGISTRUOKIS JAU DABAR

Norite sužinoti daugiau apie kitus renginus mūsų mokykloje - aplankykite mūsų interentinę svetaine: https://www.holistinemokykla.lt/renginiai

Jeigu turite klausimų dėl apmokėjimų ar kitų klausimų susisiekite su administratore Inesa

tel. +370 630 00040 ar el. paštu info@holistinemokykla.lt

QNOIG_aromaterapija-bilijiniai-aliejai-ivykiui-18-30.jpeg?bb7ffc431dcf0d51992632db24fe08a2
Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия