Регион: Соединенные Штаты
Язык: русский
Изменить

Konferencijos "VIDINĖ SĖKMĖ" transliacijos įrašas

Pirmoji Lietuvoje konferencija apie tikrąją sėkmę su ryškiausiais verslo, sporto, meno,  dvasininkijos ir pramogų atstovais

VIDINĖ SĖKMĖ: KAIP NUSTOTI SIEKTI SĖKMĖS IR VIS TIEK GYVENTI SĖKMINGAI?

(Vaizdo įrašas)

 

Apie ką ši konferencija?

Konferencija "Vidinė sėkmė" tai ta trūkstama grandis tradicinėje sėkmės sampratoje, kuri stokoja stabilaus pagrindo. Pamirškite skambias frazes "Tu gali" ir populiarius sėkmės standartus . Šį kartą į sėkmės sampratą pažiūrėsime giliau. Ši konferencija apie tai, kaip neprarasti saves, negaišti laiko vaikantis sėkmės atributų ir kaip netapti išsvajotos sėkmės įkaitais.  

Konferencijos svečiai dalinsis savo patirtimi ir išmintimi, kaip panaudojus savo unikalius prigimtinius resursus susikurti VIDINĘ SĖKMĘ, t.y. išmokti gyventi ir jaustis pilnavertiškai bei sėkmingai net vykstant įvairiems asmeniniams, ekonominiams ar socialiniams pokyčiams gyvenime.

Tai unikali konferencija, skirta visiems, kurie nori suprasti, kaip efektyviausia realizuoti save tiek asmeniniame gyvenime, tiek profesinėje veikloje.

Konferencijos organizatorė,

Vidinės sėkmės trenerė Daiva Dūdėnaitė

---

Konferencijos pranešėjai

 

Pranešėjas: Rimantas Kaukėnas

Vienas žymiausių Lietuvos krepšininkų, filantropas

Pranešimo tema. Didžiausia sėkmės paslaptis: kaip ugdyti 3 kertinius sėkmės rodiklius ir užtikrinti, kad jūsų verslas arba karjera nuosekliai augtų?

Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų Rimantas Kaukėnas - ne tik atkaklumo, užsispyrimo ir nuoseklaus tikslų siekimo simbolis. Rimantas taip pat ir vienas sėkmingiausių Lietuvos filantropų, savo iniciatyvomis remiantis daugybę vaikų ir šeimų, kuriems reikia pagalbos. Jis tikras visapusiškai save realizuojančio žmogaus pavyzdys, o jo žinios ir patarimai visiems konferencijos dalyviams bus neįkainojami - tiek kuriant verslą, tiek rūpinantis savimi, tiek rūpinantis savo šeima, tiek padedant kitiems.

-

Pranešėjas: Ričardas Doveika

Kunigas, mąstytojas

Pranešimo tema. Kaip žmogui būti pačiu savimi ir kaip gyventi prasmingą gyvenimą?

Vienas žinomiausių ir aktyviausių Lietuvos kunigų ir mąstytojų, Ričardas Doveika nesivaiko populiarumo ir nebando patekti į kiekvieną laidą, tačiau yra dažnai į jas kviečiamas. Jo išsakomos aiškios, skaidrios mintys ir sąmoningumas yra tiek įkvėpimo, tiek vidinės ramybės šaltinis kiekvienam žmogui. Teko nemažai paplušėti, kad kun. Ričardas Doveika sutiktų pasidalinti savo autentiškomis mintimis apie žmogaus gyvenimo prasmę ir meną išlikti savimi, šioje konferencijoje.

-

Pranešėjas: Mindaugas Bilius

Paralimpinis čempionas

Pranešimo tema. Nepalankūs gyvenimo pokyčiai nėra nuosprendis. Kur slypi žmogaus galia?

Paralimpinis čempionas Rio de Žaneiro (2016 m.) paralimpinėse varžybose. Lietuvos paralimpinio komiteto prezidentas, kuris rūpinasi žmonių su negalia sporto veikla. Mindaugo istorija unikali, nes patyręs itin kraupią automobilio avariją ir sudėtingai atsigavęs po jos, savo gyvenimą pradėjo tarsi nuo nulio. Mindaugas konferencijos dalyviams savo patirtimi atskleis svarbiausias nepalankių pokyčių ir krizių įveikimo galimybes. Taip pat padės suprasti, kur slypi kiekvieno žmogaus vidinė galia ir kaip prisiimant VIDINĘ ATSAKOMYBĘ, problemas paversti užduotimis, kurias įmanoma išspęsti.

-

Pranešėja: Adrija Čepaitė

Viena žymiausių Lietuvos lektorių

Pranešimo tema. Kodėl sėkmė slypi tik paprastuose dalykuose ir kaip jos sulaukti jos nebesivaikant?

Adrija Čepaitė – aktorė, dėstytoja, retorikos specialistė. Ši įvairiapusė bei spalvinga asmenybė tarpininkauja tarp teatro scenos ir verslo. Adrija apie save: “Esu labai žemiška. Dirbu su pačiais įvairiausiais žmonėmis. Ir tikiu, jog mes visi lygūs, visi judame pirmyn. Kiekvienas savo tempu, ritmu ir būdais. Bet visi į transformaciją. Tad ieškau tokių įrankių, kurie būtų paprasti, lengvi ir suteikiantų malonumą, įkvėptų ir, žinoma, kurtų rezultatą.” Konferencijos metu Adrija pasidalins šiais įrankiais su visais.  

-

Pranešėjas: Edvardas Žičkus

Žurnalistas, TV laidų vedėjas

Pranešimo tema. 10 gyvenimo taisyklių, kurias man atskleidė sėkmingiausi mano kalbinti verslininkai, multimilijonieriai ir pramogų žvaigždės.

Vienas garsiausių Lietuvos žurnalistų ir TV laidų vedėjų, Edvardas Žičkus ėmė interviu iš kelių šimtų super sėkmingų asmenybių: multimilijonierių, verslininkų ir kitų iškilių asmenybių. Edvardas turi išskirtinį gebėjimą prakalbinti ir atverti žmogų. Tai, kuo jis pasidalins konferencijoje, bus unikalu - jis atskleis, kokie pamatiniai dalykai yra vienijantys žmones, kurie ne tik kitų vertinimu, bet iš tiesų gyvena sėkmingai ir jaučia pilnatvę. Esmines šių žmonių savybes, vertybes ir strategijas pranešėjas koncentruotai perteiks visiems. Laukia išskirtinė ir pirmą kartą tokio formato patirtis Lietuvoje.

-

Pranešėja: Daiva Dūdėnaitė

Asmenybės ugdymo trenerė

Pranešimo tema. Vidinės sėkmės metodas™ ir kaip jis gali padėti žmogui ir verslui keliais kartais padidinti efektyvumą?

Daiva apie save: didžiąją savo gyvenimo dalį studijavau ir tyrinėjau žmogaus psichologiją bei elgseną. Jau 15 metų tai taikau praktikoje, dirbdama su žmonėmis. To pasekoje išgryninau esmines priežastis, kodėl kartais siekiant sėkmės, ilgainiui žmonių funkcionavimas įvairiose gyvenimo srityse tampa automatinis, pradeda strigti, žmogus desperatiškai vaikosi sėkmės atributų, sugaišta daug laiko ir praranda save. Tuomet jis nesijaučia nei laimingu, nei savo gyvenimo kūrėju.

Visą asmeninę ir darbo su žmonėmis patirtį, žinias, kompetencijas, tyrinėjimus  ir atradimus išgryninau bei apjungiau į autorinį VIDINĖS SĖKMĖS METODĄ, kuriuo ir pasidalinsiu konferencijoje. Įvardinsiu esminius įgalinančius įrankius, kurie suteikia galimybę žmogui gyventi ir jaustis sėkmingai tiek asmeniniame gyvenime, tiek efektyviai save realizuoti profesinėje srityje.

Организатор мероприятия берёт на себя ответственность за качество мероприятия. Организатор примет решение о возврате средств, если мероприятие не состоится или будет перенесено. Более подробная информация о мероприятии и возврате средств доступна в разделе Обстоятельства мероприятия