Regjioni: Ndërkombtare
Gjuha: Shqip XK
Ndrysho

Nuotoliniai seminarai

Čia galite įsigyti Sportininkų mokymų centro organizuotų populiariausių seminarų įrašus. Nuotolinių seminarų metu galite atsisiųsti skaidres, yra galimybė seminarą peržiūrėti pakartotinai net 30 d., kokybiškas filmavimas ir garsinimas, sertifikatas atsiunčiamas el. paštu. 

Visi seminarai aktualūs sporto treneriams, registruoti METAS sistemoje: kineziterapeutams, medicinos gydytojams (visos kvalifikacijos), ergoterapeutams, masažuotojams, visuomenės sveikatos specialistams, slaugytojams, sportininkams, gyvensenos medicinos specialistams; sporto srities darbuotojams ir kitiems suinteresuotiems asmenims.

Pasirinkite jus dominantį seminaro įrašą, nusipirkite bilietą ir po kurio laiko el. paštu gausite nuorodą į įrašo grupę Facebook puslapyje. Visų seminarų aprašymus rasite www.sportininkumokymai.lt

Prieinami nuotoliniai seminarai:

prof.A.Skurvydas ir J.Pocevičiūtė. Praktinis seminaras: Nėščiųjų mankšta. Teorinėje dalyje prof. A.Skurvydas supažindins dalyvius su mankštų nėsčiosiom svarba ir naujausiais moksliniais tyrimais. Praktinėje dalyje J.Pocevičiūtė supažindins dalyvius su skirtingais pratimais, jų diferenciacija, ir personalizacija nesčiosioms. Trūkmė: 4 val.

Sporto psichologo Andriaus Liachovičiaus ir psichologinių įgūdžių trenerio Nico Bourgade praktinis seminaras “Mentalinis paruošimas sėkmei”. Seminaro dalyviai lektoriai pasidalins praktiniais pavyzdžiais kaip ruošiami aukščiausio lygio sportininkai ir kas jiems padeda atskleisti pilną jų mentalinį pasiruošimą. Kuo skiriasi augimo mąstymas nuo fiksuoto mąstymo? Kaip gali padėti Alter ego sukūrimas, dėmesio valdymas bei jo perkėlimas? Trūkmė: 5 val.

gyd. Dalius Barkauskas: praktinis seminaras “Tempimo pratimai sąnarių paslankumui gerinti”. Seminaro dalyviai supažindinami su specifinių, tempimo pratimų taikymu sąnarių paslankumui gerinti. Kada taikyti minėtus pratimus? Prieš ar po krūvio? Kaip adaptuoti savo poreikiams? Kiek sąnarių paslankumas priklauso nuo gyvenimo būdo? Kaip tai derinti su kvėpavimu? Kada efektyviausias laikas daryti pratimus? ir daug kitų klausimų bus aptarti seminare. Praktinėje seminaro dalyje bus išbandomos įvairios tempimo pratimų metodikos. Trūkmė: 6 val.

doc.dr. Sandrijos Čapkauskienės seminaras “Sportuojančio žmogaus mitybos strategijos sveikatai ir ilgaamžiškumui”. Seminaro dalyviai supažindinami su: Senėjimą skatinančiais fiziologiniai ir biocheminiai veiksniais; Optimaliais antisenėjimo įrankiais; Mitybos modeliais ir įpročiais, lėtinančiais senėjimą; Žarnyno mikrobiota ir senėjimu; Miego ir senėjimo procesais. Trūkmė: 4 val.

dr. Andriaus Norkaus teorinis - praktinis seminaras “Pagrindinių judėjimo įgūdžių ugdymas”. Seminaro dalyviai supažindinami su taisyklinga svarbiausių judesių atlikimo technika ir didaktika. Vadovaujantis principu „nuo lengvo prie sunkaus“ pateikiamos mokomųjų pratimų versijos, padedančios tinkamai diferencijuoti ir personalizuoti judesių mokymąsi skirtingose amžiaus grupėse: nuo vaiko iki senjoro. Trūkmė: 4 val.

gyd.R.Gudo, P.Mikučionio ir A.Domeikos teorinis – praktinis seminaras “Viršutinių galūnių traumos, testavimas ir prevencija” . Dalyviai bus supažindinti su dažniausiomis traumomis, naujausiais sportininkų testavimo metodais, kineziterapeutas Petras Mikučionis pristatys ir praktiškai parodys, pademonstruos konkretečius traumų prevencijos metodus, pratimus. Trūkmė: 5 val.

gyd.R.Gudo, P.Mikučionio ir A.Domeikos teorinis – praktinis seminaras “Apatinių galūnių traumos, testavimas ir prevencija” . Dalyviai bus supažindinti su dažniausiomis traumomis, naujausiais sportininkų testavimo metodais, kineziterapeutas Petras Mikučionis pristatys ir praktiškai parodys, pademonstruos konkretečius traumų prevencijos metodus, pratimus. Trūkmė: 5 val.

dr.Evaldo Kandratavičiaus praktinis seminaras “Raumenų lavinimas taikant treniruotes su pasipriešinimu”. Bus aptartas labiau platesnis terminas – “treniruotė su pasipriešinimais”. Susipažinus su dėstoma medžiaga, treneriams, ekspertams ir net sveikatingumo entuziastams bus daug paprasčiau išplėsti šio pobūdžio pratimų pritaikomumą, bei efektyviau viską sudėlioti pagal keliamus tikslus ir poreikius. Antroje seminaro dalyje, kai kuriuos pagrindinius ir labiau įdomius teorinėje dalyje paminėtus momentus, panagrinėsime praktiškai, pasiaiškinsime kai kurių, įdomių treniravimo metodų (“nepilni kartojimai”, “deginimo pojūčio”) pritaikomumą. Išbandysime ir šiuolaikines technologijas. Trūkmė: 4 val.

Sporto psichologo dr. Šarūno Klizo seminaras vaikų tėvams “Sporto psichologija tėveliams”. Dalyviai bus supažindinti su sporto psichologijos metodikomis, padedančiomis tėvams suprasti ir teisingiau bendrauti su sportininkais bei treneriais, išvengti konfliktų bei tinkamai juos motyvuoti sportiniams rezultatams. Trūkmė: 1.5 val. (Pažymėjimas nepatvirtintas METAS sistemoje)

gyd. Dalius Barkauskas: Kofeinas sporte. Trūkmė: 1 val. (Pažymėjimas nepatvirtintas METAS sistemoje)

doc.dr. Sandrija Čapkauskienė: Gliukozės įtaka fizinei, mentalinei ir emocinei sveikatai. Trūkmė: 1 val. (Pažymėjimas nepatvirtintas METAS sistemoje)

Dr. Evaldas Kandratavičius: Šlaunies lenkėjų svarbumas treniruočių procese. Trūkmė: 2 val. (Pažymėjimas nepatvirtintas METAS sistemoje)

Tomas Stūglys: Pratimai su gimnastiko kamuoliais. Įvedimas į treniruotes ir programos sudarymas. Trūkmė: 1 val. (Pažymėjimas nepatvirtintas METAS sistemoje)

gyd.Daliaus Barkausko praktinis seminaras "Kelio sąnario problemos". Aptariamos kelio sąnario problemos ir jo ypatybės.  Kaip ir kokie raumenys dirba aplink sąnarį, kad šis išliktų sveikas ir kaip būti atsparesniais pasineriant į sportinę veiklą. Trūkmė: 4 val.

Sporto psichologo dr. Šarūno Klizo seminaras “Sporto psichologijos pagalba šiuolaikiniam treneriui”. Dalyviai bus supažindinti su sporto psichologijos metodikomis, padedančiomis treneriui suprasti ir teisingiau bendrauti su sportininkais, išvengti konfliktų bei tinkamai juos motyvuoti sportiniams rezultatams. Trūkmė: 4 val.

Gyd.Kęstučio Linkaus teorinis-praktinis seminaras "Skausmas ir lėtinės traumos vaikų ir paauglių sporte'. Sportuojantys vaikai ir paaugliai tam tikrais gyvenimo laikotarpiais turi didesnę traumų išsivystymo riziką. Anktyvoji vaikų osteochondrozė, Ostgood-Schlatter liga, tendinopatijos, ydinga laikysena – tai tik keletas svarbiausių sveikatos sutrikimų, kuriuos būtina kuo anksčiau diagnozuoti ir gydyti. Siekiant kuo efektyvesnio šios rizikos valdymo, trenerio darbas traumų profilkatikoje tampa ypatingai svarbus. Seminare aptarsime dažniausias vaikų ir paauglių lėtines traumas, jų rizikos veiksnius ir kaip kuo anksčiau integruoti traumų profilaktikos programą į treniruočių procesą. Trūkmė: 4 val. 

dr.Evaldo Kandratavičiaus praktinis seminaras “Fizinis rengimas ir raumenų jėgos lavinimas”. Teorinėje seminaro dalyje dalyviai bus supažindinami su šių dienų fizinio rengimo aktualijomis, į tai pažvelgiant per treniravimo sampratos prizmę bei treniravimo metodų ir priemonių parinkimą. Aiškinama, kodėl raumenų jėgos lavinimas yra svarbi kokybiško judėjimo dedamoji. Įsigilinsime į jėgos lavinimo principus, bei svarbą sveikatingumui ir sportui. Praktinėje seminaro dalyje dalyviai galės vizualizuoti teorinėje seminaro dalyje apžvelgtus dalykus, įvertinti jų praktiškumą ir pritaikomumą. Trūkmė: 4 val.

dr. Andriaus Norkaus teorinis - praktinis seminaras "Reakcijos greičio treniravimas". Reakcijos greitis – daugelyje sporto šakų labai svarbi psichomotorinė savybė, dažnai nulemianti sportininko pasirodymo sėkmę ir varžybų rezultatą. Be to, reakcijos greitis svarbus ir sportinių rezultatų nesiekiantiems žmonėms kasdienėse gyvenimo situacijose (pavyzdžiui,  vairuojant automobilį ar važiuojant dviračiu). Trūkmė: 3 val.

gyd.Daliaus Barkausko praktinis seminaras "Pedos struktūros svarba kūnui" Informacija, kuri pasiekia mūsų centrinę nervų sistemą iš pėdos receptorių yra svarbi visai kūno padėčiai. Dėl mūsų ignoravimo, dėl mūsų įpročių, dėl avalynės, pėda kenčia, o tada ji priverčia kentėti mus. Kviečiame peržiūrėti gyd. Daliaus Barkausko teorinį – praktinį seminarą, kuriame aptarta kaip turėtumėm elgtis, kad ši strukūra tarnautu mums. Trūkmė: 4 val. 30 min.

Prof. Alberto Skurvydo teorinis seminaras "Judesių tikslumo, jausmo, kinestezijos, propriorecepcijos treniravimas". Dalyviai supažindinti kaip treniruoti judesių tikslumą, judesių jausmą, propriocepciją ir kinesteziją įvairaus mažiaus ir įvairios sveikatos žmonėms. Trūkmė: 4 val.

gyd.Daliaus Barkausko praktinis seminaras "Stuburo skausminiai sindromai sporte. Prevencinė galimybės ir jų taikymas". Dalyviai supažindinami su raumenų-skeleto sistemos funkciniais patologijos ypatumais,  epidemiologija, strėnų gėlos priežastimis, skausmo šaltiniais. Bus aptarti rizikos ir anatominiai veiksniai nugaros traumos atveju, anatominiai ir degeneraciniai pakitimai, biomechanika, raumenų skirtumai, stabilumo problemos sprendimai, raumenų stabilizatoriai, pagrindiniai klinikiniai fenomenai, anatomijos įtaka nugaros traumavimui. Bus atliekami įvairūs testai, išmokstama pasiruošti fiziniam krūviui, ką reikia treniruoti, kad stuburas būtų sveikas, peržiūrėsime tempimo pratimus, aptarsime poilsio kiekį tarp pratimų, treniravimo seką, korekcinius pratimus. Trūkmė: 5 val.

Tomas Stūglys: Pratimai su giromis. Įvedimas į treniruotes ir programos sudarymas. Aptariama pratimų su giromis nauda ir pavojai, fizinių ypatybių treniravimas, anketos prieš pratimų su giromis sudarymas, įvadinės (testinė) treniruotės sudarymas, pratimų parinkimas pagal žmogaus pajėgumą, pradedančiųjų, vidutinio pajėgumo ir pažengusių programa. Trūkmė: 45 min. (Pažymėjimas nepatvirtintas METAS sistemoje)

Doc.dr.Sandrijos Čapkauskienės seminaras "Atletų ir sportuojančių žmonių žarnyno ir fizinio pajėgumo sąsajos". Kiekvieno žmogaus organizme gyvena daugybinės mikrobų ekosistemos, vadinamos mikrobiota. O kalbant apie sportininkus, jų  žarnyno bakterijos daro didelę įtaką jų geriems rezultatams ir greitam atsistatymui. Sportinis pajėgumas, atsigavimas ir net sporto rūšis yra susijusi su tam tikrais mikrobais žarnyne. Šie atradimai verčia mokslininkus ieškoti būdų, kaip padidinti gerųjų mikroorganizmų kiekį, kad sportininkų rezultatai būtų geresni. Trūkmė: 3 val. 30 min.

dr. Andriaus Norkaus teorinis - praktinis seminaras "Optimali pramankšta ir atvėsimas". Seminaro metu bus aptarta pramankštos samprata, sudėtinės dalys, pramankštos planavimas atsižvelgiant į sportininko individualias ypatybes. Kaip planuoti pramankštą atsižvelgiant į sportininko amžių, treniruotumą, aplinkos sąlygas ir treniruotės tikslus? RAMP pramankštos protokolas ir jo pagrindinės dalys; pramankštos pratimų įvairovė ir pritaikymas; aktyvaus ir pasyvaus atvėsimo technikos; Kūno temperatūros pakėlimo, aktyvavimo, mobilizavimo, potenciacijos fazėms būdingais pratimais. Trūkmė: 3 val. 30 min.

Sporto psichologo Andriaus Liachovičiaus seminaras "Kaip pagerinti trenerio ir sportininko tarpusavio supratimą". Dalyviai bus supažindinti su dažniausiai sportininkams pasitaikančiomis problemomis: kodėl sportininkai nustoja sportuoti? Kas lemia, kodėl jaunimas pradeda ir meta sportuoti? Kas būdinga kiekvienai amžiaus grupei? Kaip pagerinti rezultatus kai vis pritrūksta, bet rezultato taip ir nepasiekiame? Trūkmė: 3 val. 30 min.

Prof. Alberto Skurvydo teorinis seminaras "Raumenų treniravimo genetika, fiziologija ir psichologija". Dalyviai bus supažindinti su mokslo žiniomis apie: raumens susitraukimas ir atsipalaidavimas; Sarkomerai: miozinas, aktinas ir titinas; Raumenų susitraukimo tipai; Hipertrofija; Sarkopenija; Rice technologija; Stabilizatoriai ir šešios fascijų grandys; Raumuo, sausgyslės ir fascijos; MV ir RS tipai; Naujos treniravimo įrangos; Raumenų efektyvus treniravimas; Stabilizavimo priemonės; Nestabili atremtis; Nervinės ir hipertrofinės jėgos treniravimas; 12 populiariausių metodikų; Nugaros stabilizavimas ir baziniai judesiai; Jėgos treniravimo parametrai; Vaikų jėgos ugdymas;Skirtingų amžiaus grupių treniruočių planavimas ir kt. Trūkmė: 3 val. 30 min.

dr. Andriaus Norkaus teorinis - praktinis seminaras "Pliometrinių pratimų taikymo galimybės ir principai". Seminaro metu bus aptarti pliometriniai (reaktyvūs) pratimai – pratimai, kurių metu išvystomi greiti, galingi judesiai įtraukiant sprogstamą koncentrinį raumens susitraukimą, pradedamą ekscentriniu raumens susitraukimu. Kas yra pliometrija ir pliometriniai pratimai? Kodėl ir kada verta taikyti pliometrinius pratimus? Pratimų parinkimo principai, progresijos, treniruotės planavimas; Pratimų įvairovė ir pritaikymas; pliometrinių pratimų svarba ugdant galingumo savybes; šuoliavimo biomechanikos pagrindais, pliometrinių judesių fazėmis ir SSC ciklo etapais; šuolio ir nusileidimo technikos kokybės įvertinimo būdais; pagrindiniais šuolių ir pliometrinių pratimų didaktikos aspektais; pliometrinių pratimų parinkimo ir krūvio dozavimo principais atsižvelgiant į sportininko amžių, lytį, fizinį parengtumą. Trūkmė: 3 val.

dr. Artūro Sujetos seminaras "Kūno rekompozicija ir maistinės medžiagos, maisto papildai ir energijos poreikiai siekiant svorio kontrolės bei traumų rizikos mažinimo". Aptariama: detoksikacija ir fizinio krūvio kontrolė, polifenoliai ir maistinės skaidulos, žarnynas, dietos modeliai, populiariausi badavimo būdai, energijos poreikiai, kraujo tyrimai, raumeninio audinio didinimo strategijos, riebalinio audinio mažinimo strategijos, mitybos planų pavyzdžiai, maisto papildai, vaikų mityba. Trūkmė: 4 val.

gyd. Dalius Barkauskas: Žmogaus kūno regeneracinės galimybės – kaip jas pagerinti? Kaip turime sportuoti, kokia turi būti mūsų dieta, kaip išvengti streso, kaip pailsėti greitai? Į šiuos ir kitus klausimus bus atsakyta šiame seminare. Trūkmė: 1 val. (Pažymėjimas nepatvirtintas METAS sistemoje).

gyd.Daliaus Barkausko praktinis seminaras "Kvėpavimo pratimų taikymas sporte". Dalyviai supažindinti su: kvėpavimo organų sistema, kvėpavimo ir posturalinės funkcijos ryšius, kvėpavimą palaikantys raumenys, krūtinės ląstos ir šonkaulių anatomija, raumenų tarpusavio ryšiai, diafragma, papildomi įkvėpimo raumenys, plaučių fiziologiniai tūriai, kvėpavimas nosimi, hiperventiliacinis sindromas, kryžminės adaptacijos fenomenas, hipoksinės/hiperkapninės treniruotės privalumai, aptarti kvėpavimo pratimų tikslai, atliekami: hench testas, stange testas, papildomo liekamojo plaučių tūrio kvėpavimo treniruotė, fragmentinio kvėpavimo metodai, jėgos kvėpavimas, kučkino metodas, įkvėpimo raumenų treniruotė, ir kt. Trūkmė: 5 val.

Prof. Alberto Skurvydo teorinis seminaras "Ištvermės treniravimas". Dalyviai bus supažindinti su naujausiomis mokslo žiniomis apie ištvermės, maksimalaus deguonies suvartojimo, širdies, kraujagyslių, ir kvėpavimo treniravimo moderniausias technologijas. Trūkmė: 3 val.

Pasirinkite jus dominantį seminaro įrašą, viršuje spauskite PIRKIT, nusipirkite bilietą ir po kurio laiko el. paštu gausite nuorodą į įrašo grupę Facebook puslapyje. Visų seminarų aprašymus rasite www.sportininkumokymai.lt. Daugiau informacijos tel. 861004899 arba el. paštu info@sportininkumokymai.lt

Organizatori i ngjarjes merr përgjegjësinë për cilësinë e ngjarjes. Organizatori do të marrë një vendim në lidhje me rimbursimin nëse ngjarja nuk zhvillohet ose shtyhet. Për informacion më të detajuar mbi rrethanat dhe rimbursimet, ju lutemi referojuni Rrethanave që lidhen me ngjarjen