Регион: Международно
Език: български
Промяна

6 KVĖPAVIMO PRAKTIKŲ UŽSIĖMIMAI RYTAIS ONLINE

Kai nerandate sprendimo, kai kyla stresas, kai nespėjate, kai esate nepatenkintas kitais ar savimi, sustokite. Jūs pametėte save. 

Pastebėkite savo kvėpavimą. Koks jis? Ar galite pabūti savo kvėpavime, o ne mintyse? 

Dažnai mes norime kontroliuoti tai, kas vyksta išoriniame pasaulyje ir nuo to labai pavargstame... Eikvojame savo energiją ne ten.

Jei norime išmokti valdyti pasaulį, pirmiausia turime išmokti valdyti save. 

Lengviausias būdas susijungti su savimi yra per sąmoningą kvėpavimą. Kai savo dėmesį nukreipiame į kvėpavimą, mes automatiškai sugrįžtame į čia ir dabar. Būtent čia vyksta tikrasis gyvenimas. 

Sąmoningas kvėpavimas mums padeda apjungti sąmonę su pasąmone, protą su širdimi. Kai čia atsiranda taika, mums tiesiog lengviau gyventi. Mes galime priimti sąmoningesnius sprendimus, mes geriau miegame, mes kokybiškiau dirbame, mūsų santykiai gerėja, esame sveikesni ir laimingesni. Tai ne pasaka, tai – realybė. Sąmoningas kvėpavimas keičia gyvenimą. 

Kviečiu į šešis online kvėpavimo praktikų ir meditacijų užsiėmimus penktadienio rytais, nuo 8:00 iki 8:50.

Jūs išmoksite visų pirma pastebėti savo kvėpavimą. Suvoksite pagrindinius sąmoningo kvėpavimo principus. Pamažu išmoksite keisti savo kvėpavimą. Tai leis į gyvenimą įsileisti daugiau sąmoningumo, jūs patirsite mažiau streso. 

Kiekvieno užsiėmimo metu mes darysime vis kitas sąmoningo kvėpavimo praktikas, kurias vėliau galėsite taikyti kasdienoje. Išmoksite kvėpavimo pagalba atsipalaiduoti, koncentruoti dėmesį, pakelti energijos lygį, didinti atsparumą stresui. Jei išmoktas praktikas taikysite kasdien, jūsų gyvenimas keisis teigiama linkme. Patirsite daugiau džiaugsmo, ramybės, išlavinsite intuiciją, išsiskleis jūsų kūrybiškumas, lengviau bendrausite, jausite daugiau prasmės buvime. 

Kvėpavimo praktikos bus paprastos, tačiau itin efektyvios. Dalyvauti gali bet kokio amžiaus žmonės. Nereikia jokio pasiruošimo ar specialios aprangos, tiesiog atsisėskite patogiai ir pasirūpinkite, kad jūsų niekas netrukdytų. Tiesa, būtų gerai prieš užsiėmimą išvėdinti patalpas. Visuomet malonu kvėpuoti užsidegus žvakę.

 

🔹Užsiėmimai vyks penktadienio rytais nuo gegužės 5 d. iki birželio 9 d. Pradžia 8:00, pabaiga 8:50

🔹Susitiksime ZOOM platformoje. Nuorodą gausite pervedę pinigus. 

🔹Užsiėmimų ciklo kaina 78 EUR. Į kainą įeina dalyvavimas realiu laiku ir įrašų siuntimas. 

🔹Perkant atskirus užsiėmimus, vieno užsiėmimo kaina 17 Eur.

🔹Jei nepavyks dalyvauti realiu laiku, galite įsigyti užsiėmimų ciklo įrašus. Įrašų kaina 60 Eur. 

 

Užsiėmimus vesiu aš, Agnė Zinkevičiūtė, charizmatiškoji sąmoningo kvėpavimo ir koučingo specialistė, saviugdos programų autorė.

Aš sąmoningo kvėpavimo mokiausi iš garsiausio pasaulyje Mokytojo, vieno iš sąmoningo kvėpavimo pradininkų, Dan Brule, taip pat baigiau Dalios Beatos Kasmauskaitės kvėpavimo terapijos mokyklą. Sąmoningas kvėpavimas padėjo man pačiai išlipti iš emocinės duobės, paleisti didžiulį kiekį įtampos, ko pasekoje, aš vėl ėmiau džiaugtis gyvenimu ir toliau galiu padėti kitiems. Savo patirtimi dalinuosi mokymų, stovyklų ir konferencijų metu. Nuo 2014 metų aš vedu grupines ir individualias kvėpavimo sesijas bei stovyklas. Dirbu su darbo kolektyvais. Mokau juos įvairių kvėpavimo praktikų, kurios padeda įveikti stresą, paleisti įtampą, geriau susikaupti, išmintingiau dirbti. Daugiau informacijos galite rasti mano tinklalapyje www.aztraining.lt

Mano online užsiėmimai yra lengvai suprantami, su daug teigiamų emocijų ir humoro.

Sąmoningas kvėpavimas yra mano aistra ir aš mielai pasidalinsiu ja su jumis! 

 

Pervedę pinigus, gausite patvirtinimą ir nuorodą prisijungimui. 

___________________________________________________________________________________________________________________

Atsiliepimai:

💎 Po kvėpavimo ciklo jaučiuosi lyg naujai gimusi – tiek daug šviesos ir ramybės atsirado. Geriau miegu, daugiau šypsausi, man labai patinka gerai jaustis. Dabar tuos pratimus darau kasdien. Ačiū iš visos širdies!  <Raminta>

💎Kiekvienas mūsų susitikimas – tai šventė, kurios laukiu su nekantrumu. Gera kvėpuoti bendraminčių kompanijoje. Džiaugiuosi turėdama galimybę skirti laiko sau. Labai patinka, kai žmonės užduoda klausimus ir gauna konkrečius atsakymus, iš to labai daug supratau ir apie save. Labai rekomenduoju visiems! Po kiekvieno susitikimo nuotaika tokia gera, kad norisi skristi! <Jūratė>

💎Buvau šiek tiek skeptiškai nusiteikęs, nu kaip įmanoma per kelis užsiėmimus kažkokią apčiuopiamą naudą gauti? Mano didelei nuostabai, jau po pirmo užsiėmimo aš jaučiausi visiškai kitaip. Nurimau, net žmona sakė, kad pasikeičiau. Noriu dar ir dar. Tikrai tas kvėpavimas kažkaip stebuklingai veikia. <Rimas> 

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието