Регион: Международно
Език: Български
Промяна

BAIDARIŲ ŽYGIS JIESIOS UPE

Jiesia - neilga, vos kelių dešimčių kilometrų Lietuvos upė tekanti įspūdingų kalvų šlaitais ir savo atodangose slepianti 30 000 000 mln. metų geologinę istoriją. Daug jos matytą iš viršaus ar šalia kranto, tačiau ar teko visą vaizdą matyti iš vidaus - iš upės? Ne? Rekomenduojame tai padaryti, liksite be žado! 


Maršruto ilgis - 10 km. 
Sudėtingumas - vidutinis. Yra nuovartų, akmenų, du mažesni ir vienas didelis slenkstis, daug posukių. PRADEDANTIESIEMS PLAUKTI NEREKOMENDUOJAMA.
Trukmė - 4-5 val. 
Data: 08.28 
Pradžia - Garliava. Tiksli vieta bus nurodyta tik nusipirkusiems bilietą.
Pabaigai - Jiesios piliakalnis. 
Kas gali dalyvauti - ne jaunesni nei 14 m. asmenys su suaugusio palyda; suaugusieji.
Kaina - moksleiviams ir studentams - 30 EUR (būtina pateikti mokinio pažymėjimą arba studento pažymėjimą). Visiems kitiems - 35 EUR. 
Negalinti dalyvauti pinigai NEGRĄŽINAMI, bet bilietu gali naudotis kitas asmuo. 
Baidarės bus dvivietės, todėl galite plaukti su šeimos nariais, draugais. Tačiau, jeigu būsite vienas, turėsite plaukti su kitu žmogumi. 

ESANT VANDENS TRŪKUMUI ŽYGIS GALI BŪTI PERKELTAS. TOKIU ATVEJU PINIGAI GRAŽINAMI.

Už sauguma atsako pats dalyvis. Pradžioje bus pravestas instruktažas, išdalinti sutikimai ir gelbėjimosi liemenės. Numatomos mažiausiai dvi vietos, kuriuose reikės persinešti baidares. Žygio metu visu el. prietaisai privalo būti sudėti į vandens nepralaižiančias talpas ir pritvirtintos prie baidarės arba žmogaus kūno. 

NESILAIKANTYS SAUGOS TAISYKLIŲ BUS ŠALINAMI IŠ ŽYGIO IŠ KARTO. 

Местоположение (за онлайн събития - URL)