Регион: Международно
Език: български
Промяна

Kaip EQ padeda suklestėti pokyčių laikais?

Šiuolaikinė mūsų darbo ir gyvenimo realybė yra užpildyta niekada nesibaigiančiais ir vis greitėjančiais pasikeitimais, kurių neįmanoma išvengti. Keičiasi technologijos, darbo procesai, įmonių savininkai, organizacijų prioritetai, pagaliau - visa ekonominė aplinka ir įstatymai.

Pokyčiai suteikia kasdienybės rutinai spalvų ir gyvybės, tačiau kartais paverčia mūsų gyvenimą bangų mėtomu laiveliu, mes prarandame tvirtą pagrindą po kojomis.

★ Kaip išlaikyti ramybę ir konstruktyvumą, dalyvaujant dideliuose pokyčiuose ar sukantis nuolatinėje kaitoje?

★ Kaip pakeisti nekonstruktyvias savo reakcijas į pokyčius, suprasti neigiamų emocijų priežastis ir susidraugauti su besikeičiančia aplinka?

  1. Pirmasis žingsnis - įsisąmoninti savo reakcijas į juos.
  2. Antrasis - suprasti, kiek šios reakcijos yra konstruktyvios.
  3. Trečias - pasirinkti tokias reakcijas, kurios padėtų su mažiausiais nuostoliais judėti per pasikeitimus.

Norėdami šiuo keliu eiti, turėtume įvaldyti emocinės kompetencijos (EQ) įgūdžius - savęs pažinimo ir valdymo, kitų žmonių supratimo ir santykių kūrimo. Kokie įrankiai gali padėti tai padaryti?

 

DARIUS PIETARIS

Vienas geriausių šalies mokymo ekspertų, bene labiausiai patyręs asmeninio tobulėjimo, pardavimo ir derybų srities konsultantas Lietuvoje, savo patirtimi bei kompetencija padėjęs tūkstančiams vadovų bei organizacijų pasiekti geresnių veiklos rezultatų.

Darius konsultuoja aukščiausio lygio vadovų komandas ir sprendimų priėmėjus, padeda organizacijų lyderiams rasti būtiną darbo ir gyvenimo balansą, nukreipti turimus resursus teisinga linkme bei būti sėkmingais įvairiose situacijose.

Местоположение / URL на събитие (за онлайн събития)