Регион: Международно
Език: български
Промяна

Sąmoningumo festivalis "Iš kartos į kartą"

Kviečiame į sąmoningumo festivalį pušyne, ežero pakrantėje. Renginio data: 2024-08-23 iki 2024-08-25. Renginys skirtas suagusiems.

 

Renginio vieta: Kaltanėnai, Švenčionių rajonas, Žeimenio ežeras, stovyklavietė "Šventė miške", nutolusi nuo vilniaus 100 km.

 

Į bilieto kainą įeina maitinimas.

 

Ką veiksim?

 

Edukuosimės apie sveiką kūną bei protą, Būsime drauge, juoksimės, sportuosime, užsiimsime saviugda. Laukia 4-ios edukacinės paskaitos apie kūno sveikatos įtaką mūsų protui, taip pat apie savęs atradimą ir potencialo išnaudojimą. Užsiimsime ir kitomis smagiomis veiklomis: meditacija, miško terapija, emocine terapija, pirtis, šokiai bei dainos, laikas prie laužo ir maudynės ežere.  

 

 

Kam festivalis tinkamas?

 

Festivalis skirtas visiems. Ypač tinkamas tiems, kurie susiduria su lėtiniais susirgimais, energijos trūkumu, depresija, nerimu, liūdesiu, chronišku nuovargiu, mitybos sutrikimais, virškinimo sutrikimais, priklausomybėmis, nemiga arba tiems, kurie nebeturi tikslų, nenori nieko siekti ir yra visiškai praradę motyvaciją. O gal tiesiog norite pabūti prie ežero, susipažinti ir pailsėti.

 

 

Kaip ten viskas bus?

 

Gana paprastai - kaip miške :). Turėsime praustis tik ežere, miegoti palapinėse, o sedėti ant pledukų ar kilimėlių, sėdėti vakare prie laužo, maudytis, juoktis. Bet svarbiausia bus ramu, tarp žmonių, kurie kaip ir jūs atvyks į mišką pailsėti bei kažko naujo pasisemti. Mūsų misija - geras laikas jums, naudingos žinios, o gal net ir sprendimai jūsų turimoms  problemoms. Patys spręsite į kurias paskaitas ar užsiėmimus eiti.

 

 

Ką turėti?

 

Palapinę, pledą, miegmaišį, neelektrinę pompą, indus valgymui, turistinę kedutę - jeigu norite patogiai sedėti, šiltus rūbus, lietpaltį, gertuvę vandeniui, prožektorių, hamaką, maudymosi amuniciją :), 10 L vandens (2 butelius po 5L vienam žmogui) - nenorime, jog kažkam pritrūktų.

 

Ko nebus?

 

Dušo (atsiprašau! :/, bet bus ežeras ), elektros, alkoholio, svaigalų, mėsos (tik tris dienas juk), civilizacijos :D

 

Kodėl tai darome?

 

Nes norime skleisti gerą vaibą, teisingą informaciją apie kūno bei proto sveikatą ir padėti išgyti. Aš Kantautė Augaitytė - projektą sukūriau po 8-ių metų darbo sveikatinimo srityje ir po ilgų metų gydant savo kūną bei protą. Supratau, jog negaliu skirti dėmesio tik vienai sričiai ir tik pažiūrėjusi į organizmo gydymą holistiškai - radau išeitį. Pagaliau pavyko palikti praeities nuoskaudas užnugaryje ir pamiršti apie nuolatinį energijos trūkumą, vėl pradėti šypsotis ir siekti daugiau. Siekiu padėti jums ir įkvėpti nepasiduoti, be to, labai noriu su jumis visais susipažinti :).  

 

"Pamenu, tada man buvo  23 metai. Pamenu gydytoja tuomet pasakė „jeigu jūs nesirgtumėt, tai mes neturėtume darbo“. Tai mane sukrėtė, nes eilėje laukiau aš ir kokių 75 metų vyras ir jam šie žodžiai buvo pasakyti lygtais, tai yra normalu sirgti. Ir aš nepajutau kaip mano išsekimas tapo geriausiu mano draugu, o bloga savijauta – norma. Turėjau sveikatinimo verslą, mokiausi, bandžiau gyventi kaip visi jauni žmonės, tačiau pradėjau manyti, jog man depresija - man su lig kiekviena diena blogėjo.. Praėjau visus kraštutinumus nuo mokslinių tyrimų iki dvasingumo. Išgirdau, kad man  iš medicininės pusės viskas gerai o iš dvasinės, kad dėl savijautos kaltas mano požiūris ir mintys. Tegalėjau tik ignoruoti simptomus ir kaltinti savo mąstymą. Tačiau man taip netiko. Tik įgytas balansas ir žinios apie mūsų kūną man suteikė galimybę gyventi iš naujo. Tai ne tik mano išgyvenimų istorija, tai mano atradaimų istorija. Apie tai ir išgirsite sąmoningumo festivalyje – kur ežeras, gamta, žinios ir gera kompanija įkvėps jus susikurti pokyčius savo sveikatoje ir sukurti juos pas savo vaikus".  

 

IG: @iskartos_ikarta, tiktok: @iskartosikarta

 

 

 

 

Bilieto kainą sudaro stovyklavietės nuoma, tualetai, maistas, pirtis, malkos ir trijų dienų programa.

Bandome festivalį padaryti kiek įmanoma prieinamą visiems :).

 

O gal norite padėti sukurti nuostabų renginį ir pabūti savanoriais? (nei nakvynė nei maistas nieko nekainuos). Tavo rankos iš tiesų gali padėti sukurti nuostabų renginį. Rašykite mums el. paštu: info.iskartosikarta@gmail.com, nurodant temą - savanorystė.

Renginio koordinatės: (55.2407167, 25.9995944)

Renginio programa (programa gali nežymiai kisti):

  Penktadienis 23 d.Šeštadienis 24 d. pirties dienaSekmadienis 25 d. pirties diena
8:30    
9:00 RegistracijaJoga 
10:00 Mūsų rekomendacija: pasistatyti palapines ir išsimaudytiPusryčiaiPusryčiai
     
11:30    
12:00 Fiziologinės sveikatos poveikis mūsų psichologinei sveikatai - KantautėSavęs atradimas, santykių kūrimas, savirealizacija - KantautėBasų kojų miško terapija - Giedrė
14:00 PietūsPietūsPietūs
     
15:30 Fiziologinės sveikatos poveikis mūsų psichologinei sveikatai 2 dalis - KantautėSavęs atradimas, santykių kūrimas, savirealizacija 2 dalis - Kantautė 
17:00 Basų kojų miško terapija - Giedrė  
18:00    
19:00 VakarienėVakarienė 
20:30 Meditacija - KantautėTerapinė praktika "Angelų takas" - Kantautė 
     
22:00 Šokiai, muzika, susibūrimas prie laužo, žolelių arbatos ritualasSusibūrimas prie laužo, muzika 
Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)