Регион: Международно
Език: български
Промяна

Festivalis KILKIM ŽAIBU 2024

Festivalis KILKIM ŽAIBU XXIV vyks Ukmergėje!

 

Baltiškos kultūros ir ekstremalios muzikos festivalis KILKIM ŽAIBU trečius metus iš eilės lieka svetingoje Aukštaitijoje. 24-tas festivalis vyks 2024 m. birželio 21-23 d. Ukmergės rajone esančioje prezidento Antano Smetonos dvaro muziejaus teritorijoje. 

 Festivalis daugelį metų neatsitiktinai vyksta vasaros saulėgrįžos metu. Kadangi vienas iš festivalio kertinių pagrindų visada buvo etninių tradicijų puoselėjimas, šalia kokybiškų alternatyvios muzikos koncertų programoje bus ir senovinių Rasų šventimo tradicijų akcentai. Dvilypė šventė „Rasos su Žaibais“ ir vėl sukurs galimybę švęsti vasaros saulėgrįžą griausmingai.

Nemažai darbų yra padaryta jau dabar, bendras vaizdas darosi apčiuopiamas. Naujienomis apie patvirtintus dalyvius kaip visada dalinsimės etapais. Turėsime pakankamai laiko susipažinti su atlikėjų kūryba bei išsirinkti laukiamiausius. KILKIM ŽAIBU nėra tik trijų dienų renginys. Jo planavimas trunka ištisus metus. Sunkioji muzika yra ne tik pagrindinė renginio ašis, bet ir galinga varomoji jėga, kuri lydi ir maitina mus kasdien. Tad kviečiame būti aktyviems, dalintis mintimis, idėjomis ir pasiūlymais. Junkimės į „Žaibų“ virsmo pasaulį, domėkimės, klausykime, skaitykime ir tiesiog laukime jo kartu. 

Pirmuosius atlikėjus skelbsime jau labai greitai.

Iki susitikimo, brangūs bičiuliai ir bendraminčiai!

Организаторът носи отговорност за качеството на събитието. Организаторът ще вземе решение относно възстановяването на сумата, ако събитието не се проведе или бъде отложено. За по-подробна информация относно обстоятелствата и възстановяването на средства, моля, вижте Обстоятелства, свързани със събитието

Местоположение (за онлайн събития - URL)